Přeskočit na hlavní obsah

Jak do Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr v Bratislava Autobus, Tramvaj nebo Vlak?

Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr mapa Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii

Pokyny do Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr Bratislava pomocí veřejné dopravy

Následující tranzitní linky mají trasy, které procházejí poblíž Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr

Jak se dostat do Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr pomocí Vlak?

Klikněte na Vlak cestu a podívejte se na pokyny krok za krokem s mapou, časy příjezdu linky a s aktualizovanými jízdními řády.

Otázky a odpovědi

 • Jaké stanice jsou nejblíže Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr?

  Nejbližší stanice u Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr jsou:

  • Stu je 100 metrů daleko, 2 min pěšky.
  • Úrad Vlády Sr je 184 metrů daleko, 3 min pěšky.
  • Nám. Franza Liszta je 521 metrů daleko, 8 min pěšky.
  • Hodžovo Nám. je 665 metrů daleko, 10 min pěšky.
  • Hlavná Stanica je 705 metrů daleko, 10 min pěšky.
  • Račianske Mýto je 718 metrů daleko, 10 min pěšky.
  • Žabotova (X) je 907 metrů daleko, 13 min pěšky.
  Více detailů
 • Která Autobus zastávka linky blízko Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr?

  Tyto Autobus zastávky blízko linky Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr: 21, 39, 61, 63, 93, 94.

  Více detailů
 • Která Vlak zastávka linky blízko Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr?

  Tyto Vlak zastávky blízko linky Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr: S50.

  Více detailů
 • Která Tramvaj zastávka linky blízko Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr?

  Tyto Tramvaj zastávky blízko linky Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr: 7.

  Více detailů
Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr mapa Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii
Nejoblíbenější aplikace městské mobility v Bratislava.
Všechny místní možnosti mobility v jedné aplikaci
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Veřejná doprava do Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr v Bratislava

Přemýšlíte, jak se dostat do Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr.

Hledáte nejbližší zastávku nebo stanici do Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou nejblíže vašemu cíli: Stu; Úrad Vlády Sr; Nám. Franza Liszta; Hodžovo Nám.; Hlavná Stanica; Račianske Mýto; Žabotova (X).

K Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr se můžete dostat Autobus, Tramvaj nebo Vlak. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Autobus: 21, 39, 61, 63, 93, 94 Vlak: S50 Tramvaj: 7

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr jednoduchou, proto více než 865 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Bratislava, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr
Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky je jedno z ministerstiev Slovenska. Sídli v Administratívnej budove spojov v Bratislave. Ministerstvo viackrát zmenilo názov a upravilo svoju pôsobnosť. Zákonom č. 298/1991 Z. z. bolo zriadené ako Ministerstvo dopravy a spojov Slovenskej republiky, zákonom č. 453/1992 Z. z. bolo premenované na Ministerstvo dopravy, spojov a verejných prác Slovenskej republiky, zákonom č. 74/1995 Z.z. bolo premenované na Ministerstvo dopravy, pôšt a telekomunikácií Slovenskej republiky. V zmysle zákona č 403/2010 Z.z., ktorým sa upravili kompetencie jednotlivých rezortov, s platnosťou od 1. novembra 2010 už s novým názvom Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR, prevzalo na seba kompetencie zrušeného Ministerstva výstavby SR, zároveň sa stalo určujúcim pre politiku cestovného ruchu a regionálneho rozvoja. V súlade s týmto zákonom ministerstvo prebralo od 1. januára 2011 kompetencie centrálneho riadiaceho orgánu pre fondy Európskej únie, ktoré bolo do 31. decembra 2010 v správe Úradu vlády. V súvislosti s presunom agendy regionálneho rozvoja pod Úrad vlády SR sa 1. januára 2017 zmenil názov ministerstva na Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky. Ministerstvo dopravy a výstavby v minulosti riadilo Operačný program Doprava.
Jak do Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozvoja Sr hromadnou dopravou - O místě
Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii
Snadnější cesta do Ministerstvo Dopravy, Výstavby A Regionálneho Rozv… pomocí aplikace!