Jak do Nádraží Braník v Praha Autobus, Vlak, Tramvaj, Metro

Začátek
Konec
Hledání

Pokyny do Nádraží Braník z hlavních míst v Praha pomocí Autobus, Vlak, Tramvaj, Metro

Klikněte na cestu pro získání aktualizovaných jízdních řádů, příjezdů linek a pokynů krok za krokem na mapě.

Klikněte na cestu pro získání aktualizovaných jízdních řádů

Jak do Nádraží Braník použitím Metro

Klikněte na cestu a podívejte se na pokyny na mapě krok za krokem, časy příjezdů linek a aktualizované jízdní řády linek.

Z Václavské Náměstí, Praha 1 79 min
walking.svg
Metro - C
walking.svg
Z Ugova salaterie 74 min
Metro - C
walking.svg

Jak do Nádraží Braník použitím Vlak

Klikněte na cestu a podívejte se na pokyny na mapě krok za krokem, časy příjezdů linek a aktualizované jízdní řády linek.

Z Choceradská (bus) 47 min
walking.svg
Vlak - S8S8
Z Václavské Náměstí, Praha 1 33 min
walking.svg
Vlak - 20412041
Z Pivovar u Bulovky (Richter Brewery) 68 min
walking.svg
Vlak - R10R10
Vlak - S8S8
Z Rana Pakistani Restaurant 62 min
walking.svg
Vlak - R10R10
Vlak - S8S8
Z Fashion Arena Outlet Center, Praha-Štěrboholy 69 min
walking.svg
Vlak - ARAR
Vlak - S8S8

Otázky a odpovědi

Jaké stanice jsou nejblíže Nádraží Braník?

  • Nejbližší stanice u Nádraží Braník jsou:
    • Nádraží Braník je 131 metrů daleko, 2 min pěšky
    • Praha-Braník je 204 metrů daleko, 3 min pěšky

Která Tramvaj zastávka linky blízko Nádraží Braník?

Která Metro zastávka linky blízko Nádraží Braník?

Která Vlak zastávka linky blízko Nádraží Braník?

Která Autobus zastávka linky blízko Nádraží Braník?

Získejte pokyny z vaší aktuální polohy
Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 1500 měst v 77+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

Cestování do Nádraží Braník v Praha nikdy nebylo tak jednoduché. Použijte Moovit pro detailní pokyny krok za krokem, které vás provedou od vašeho stávajícího místa nebo z hlavní atrakce nebo jakékoliv jiné hlavní stanice hromadné dopravy.

Podívejte se na detailní cesty na mapě, jízdní řády autobusů a vlaků, časy příjezdů a upozornění služby, abyste věděli jak se přesně dostat do Nádraží Braník.

Při cestování do Nádraží Braník použijte živé pokyny Moovit s upozorněním o výstupu, abyste věděli přesně kam jít, jak dlouho budete čekat na vaši linku a kolik ještě zbývá zastávek. Moovit vás upozornění, když je na čase vystoupit — nemusíte stále novu kontrolovat, jestli už se blíží ta vaše .

Nádraží Braník
Nádraží Braník Praha-Braník je název nádraží v Praze v městské části Praha 4, ve čtvrti Braník na adrese Pikovická 869/2, na železniční trati 210 z Prahy-Vršovic přes Vrané nad Vltavou do Čerčan nebo na Dobříš, mezi stanicí Praha-Krč a zastávkou Praha-Modřany zastávka, na kilometru 8,8 (počítáno od Vršovic). Trať slouží převážně rekreační dopravě a branické nádraží je tradičně nejfrekventovanější pražskou stanicí na této trati.[zdroj?] Do roku 2004 zde některé vlakové spoje i začínaly a končily. Nádraží bylo zprovozněno roku 1882 jako součást lokální dráhy Nusle – Modřany, zřízené společností České obchodní dráhy. Původní název nádraží je Braník-Hodkovičky. V roce 1922 byl Braník připojen k Velké Praze. Dne 22. května 1937 byla stanice přejmenována na Braník a v květnu 1942 na dnešní název Praha-Braník. Původně bylo nádraží dvojkolejné. Odbočovala z něj vlečka do blízkého branického pivovaru. Tříkilometrová vlečka do podolské cementárny byla v provozu v letech 1898–1945 a v letech 1919–1922 sloužila i osobní dopravě, dnes z této vlečky zůstala jen malá část. Nádraží má dnes čtyři dopravní koleje a jednu manipulační. Nástupiště jsou sypaná a nezastřešená, stanice nemá podchod. Trať není elektrifikovaná. Na nádraží se díky jeho poměrně velké rozloze přístupné veřejnosti a malému využití konají akce ČD, například oslavy Dne železnice. Vyjíždějí odtud jízdy historických vlaků s parními lokomotivami. V letech 1986–1991 byla z důvodu přestavby Modřanské ulice postupně přeložena část trati u modřanského zhlaví. Téměř přímo nad nádražím prochází most Inteligence (Branický most), trať na mostě však nenavazuje na nádraží, ale vede nad nádražím a připojuje se k trati 210 východním směrem do Krče. Do budoucna se uvažuje na této větvi o zřízení zastávky Praha-Braník horní koleje pro příměstskou železniční dopravu.[zdroj?] V blízkosti nádraží je první pražský moderní přestupní terminál městské hromadné dopravy,[zdroj?] zastávky v něm mají název Nádraží Braník. Jeho součástí je zejména tramvajové obratiště a obratiště městských autobusů, od doby prodloužení tramvajové trati do Modřan jen slabě využívané. Terminál městské hromadné dopravy je nyní využíván podstatné méně než v minulosti, vybavení obratišť i zastřešení nástupišť MHD chátrá. Při prodloužení tramvajové trati do Modřan přibyl ještě pár nácestných tramvajových zastávek.
Jak do Nádraží Braník hromadnou dopravou - O místě
People also search for:

Nejbližší zastávky do Nádraží Braník v Praha

Vlak stanice nejblíže Nádraží Braník v Praha
Vlak
Praha-Braník
3 min chůze
Autobus stanice nejblíže Nádraží Braník v Praha
Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Pro kompletní zážitek