Jak do Nádražní v Nymburk Vlak, Autobus nebo Metro?

Začátek
Konec
Hledání

Otázky a odpovědi

Jaké stanice jsou nejblíže Nádražní?

Nejbližší stanice u Nádražní jsou:

  • Velim je 390 metrů daleko, 5 min pěšky.
  • Velimnovoveská (A) je 865 metrů daleko, 12 min pěšky.
  • Velimkarlova (B) je 1167 metrů daleko, 15 min pěšky.

Která Vlak zastávka linky blízko Nádražní?

Tyto Vlak zastávky blízko linky Nádražní: R41, S1.

Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 3000 měst v 92+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

Veřejná doprava do Nádražní v Nymburk

Přemýšlíte, jak se dostat do Nádražní v Nymburk, Česká republika? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k Nádražní s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k Nádražní.

Hledáte nejbližší zastávku nebo stanici do Nádražní? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou nejblíže vašemu cíli: Velim; Velimnovoveská (A); Velimkarlova (B).

K Nádražní se můžete dostat Vlak, Autobus nebo Metro. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Vlak: R41, S1.

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do Nádražní z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do Nádražní jednoduchou, proto více než 460 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Nymburk, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

Nádražní, Nymburk
Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Snadnější cesta do Nádražní pomocí aplikace!