Přeskočit na hlavní obsah

Jak do Nay Elektrodom v Bratislava Autobus nebo Tramvaj?

Nay Elektrodom mapa Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii

Pokyny do Nay Elektrodom Bratislava pomocí veřejné dopravy

Následující tranzitní linky mají trasy, které procházejí poblíž Nay Elektrodom

Otázky a odpovědi

 • Jaké stanice jsou nejblíže Nay Elektrodom?

  Nejbližší stanice u Nay Elektrodom jsou:

  • Tuhovská (X) je 185 metrů daleko, 3 min pěšky.
  • Kon-Rad (X) je 230 metrů daleko, 4 min pěšky.
  Více detailů
 • Která Autobus zastávka linky blízko Nay Elektrodom?

  Tyto Autobus zastávky blízko linky Nay Elektrodom: 53, 59, 65.

  Více detailů
Nay Elektrodom mapa Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii
Nejoblíbenější aplikace městské mobility v Bratislava.
Všechny místní možnosti mobility v jedné aplikaci
Get it on Google Play Download on the App Store

Veřejná doprava do Nay Elektrodom v Bratislava

Přemýšlíte, jak se dostat do Nay Elektrodom v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k Nay Elektrodom s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k Nay Elektrodom.

Hledáte nejbližší zastávku nebo stanici do Nay Elektrodom? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou nejblíže vašemu cíli: Tuhovská (X); Kon-Rad (X).

K Nay Elektrodom se můžete dostat Autobus nebo Tramvaj. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Autobus: 53, 59, 65

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do Nay Elektrodom z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do Nay Elektrodom jednoduchou, proto více než 865 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Bratislava, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

Nay Elektrodom
Nay Elektrodom NAY, a. s. je spoločnosť založená v roku 1992 zaoberajúca sa najmä maloobchodným predajom čiernej i bielej elektroniky. Od roku 1998 firma buduje sieť veľkoplošných predajní pod značkou NAY ELEKTRODOM: Slovensko: Bardejov Bratislava, Zlaté Piesky (aj ústredie spoločnosti) Bratislava, obchodné centrum Aupark Bratislava, obchodné centrum Danubia Bratislava, obchodné centrum Central Bratislava, obchodné centrum Bory-Mall Bratislava, obchodné centrum Avion Banská Bystrica Čadca Dunajská Streda Košice, Pri prachárni Košice, Trolejbusová Komárno Levice Liptovský Mikuláš (od 12. 9. 2008) Lučenec Malacky Martin Michalovce Nitra Nové Zámky Poprad Považská Bystrica (od 5. 12. 2008) Prešov, ZOC MAX Prešov, Košická Rimavská Sobota Prievidza Skalica Spišská Nová Ves, OC NEO Stará Ľubovňa Trebišov Trenčín Trnava Vranov nad Topľou Zvolen ŽilinaV júli 2008 otvorila spoločnosť v meste Senec svoj Centrálny sklad.
Jak do Nay Elektrodom hromadnou dopravou - O místě
Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii
Snadnější cesta do Nay Elektrodom pomocí aplikace!