Přeskočit na hlavní obsah

Jak do Strmy bok v Bratislava Iv Autobus nebo Tramvaj?

Otázky a odpovědi

 • Jaké stanice jsou nejblíže Strmy bok?

  Nejbližší stanice u Strmy bok jsou:

  • Žatevná je 933 metrů daleko, 12 min pěšky.
  Více detailů
 • Která Autobus zastávka linky blízko Strmy bok?

  Tyto Autobus zastávky blízko linky Strmy bok: 63, 83, 84.

  Více detailů
Nejoblíbenější aplikace městské mobility v Bratislava.
Všechny místní možnosti mobility v jedné aplikaci
Get it on Google Play Download on the App Store

Veřejná doprava do Strmy bok v Bratislava Iv

Přemýšlíte, jak se dostat do Strmy bok v Bratislava Iv, Slovensko? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k Strmy bok s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k Strmy bok.

Hledáte nejbližší zastávku nebo stanici do Strmy bok? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou nejblíže vašemu cíli: Žatevná.

K Strmy bok se můžete dostat Autobus nebo Tramvaj. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Autobus: 63, 83, 84

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do Strmy bok z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do Strmy bok jednoduchou, proto více než 865 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Bratislava Iv, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

Strmy bok, Bratislava Iv
Snadnější cesta do Strmy bok pomocí aplikace!