Přeskočit na hlavní obsah

Jak do Svätého Kozmu A Damiána v Bratislava Autobus nebo Trolejbus?

Otázky a odpovědi

 • Jaké stanice jsou nejblíže Svätého Kozmu A Damiána?

  Nejbližší stanice u Svätého Kozmu A Damiána jsou:

  • Žatevná je 642 metrů daleko, 9 min pěšky.
  Více detailů
 • Která Autobus zastávka linky blízko Svätého Kozmu A Damiána?

  Tyto Autobus zastávky blízko linky Svätého Kozmu A Damiána: 83, 84, X5.

  Více detailů
Nejoblíbenější aplikace městské mobility v Bratislava.
Všechny místní možnosti mobility v jedné aplikaci
Get it on Google Play Download on the App Store

Veřejná doprava do Svätého Kozmu A Damiána v Bratislava

Přemýšlíte, jak se dostat do Svätého Kozmu A Damiána v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k Svätého Kozmu A Damiána s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k Svätého Kozmu A Damiána.

Hledáte nejbližší zastávku nebo stanici do Svätého Kozmu A Damiána? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou nejblíže vašemu cíli: Žatevná.

K Svätého Kozmu A Damiána se můžete dostat Autobus nebo Trolejbus. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Autobus: 83, 84, X5

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do Svätého Kozmu A Damiána z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do Svätého Kozmu A Damiána jednoduchou, proto více než 865 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Bratislava, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

Svätého Kozmu A Damiána
Snadnější cesta do Svätého Kozmu A Damiána pomocí aplikace!