Přeskočit na hlavní obsah

Jak do Vajnory, Most v Bratislava Autobus nebo Trolejbus?

Otázky a odpovědi

 • Jaké stanice jsou nejblíže Vajnory, Most?

  Nejbližší stanice u Vajnory, Most jsou:

  • Vajnory, Konečná je 665 metrů daleko, 9 min pěšky.
  Více detailů
 • Která Autobus zastávka linky blízko Vajnory, Most?

  Tyto Autobus zastávky blízko linky Vajnory, Most: 53.

  Více detailů
Nejoblíbenější aplikace městské mobility v Bratislava.
Všechny místní možnosti mobility v jedné aplikaci
Get it on Google Play Download on the App Store

Veřejná doprava do Vajnory, Most v Bratislava

Přemýšlíte, jak se dostat do Vajnory, Most v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k Vajnory, Most s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k Vajnory, Most.

Hledáte nejbližší zastávku nebo stanici do Vajnory, Most? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou nejblíže vašemu cíli: Vajnory.

K Vajnory, Most se můžete dostat Autobus nebo Trolejbus. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Autobus: 53

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do Vajnory, Most z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do Vajnory, Most jednoduchou, proto více než 865 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Bratislava, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

Vajnory, Most

Nejbližší zastávky do Vajnory, Most v Bratislava

Snadnější cesta do Vajnory, Most pomocí aplikace!