Přeskočit na hlavní obsah

Jak do dm v Bratislava Iii Autobus, Tramvaj nebo Trolejbus?

Otázky a odpovědi

 • Jaké stanice jsou nejblíže dm?

  Nejbližší stanice u dm jsou:

  • Oc Vajnory (X) je 150 metrů daleko, 3 min pěšky.
  • Vajnory, Nadjazd (X) je 843 metrů daleko, 11 min pěšky.
  Více detailů
 • Která Autobus zastávka linky blízko dm?

  Tyto Autobus zastávky blízko linky dm: 53, 65.

  Více detailů
Nejoblíbenější aplikace městské mobility v Bratislava.
Všechny místní možnosti mobility v jedné aplikaci
Get it on Google Play Download on the App Store

Veřejná doprava do dm v Bratislava Iii

Přemýšlíte, jak se dostat do dm v Bratislava Iii, Slovensko? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k dm s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k dm.

Hledáte nejbližší zastávku nebo stanici do dm? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou nejblíže vašemu cíli: Oc Vajnory (X); Vajnory.

K dm se můžete dostat Autobus, Tramvaj nebo Trolejbus. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Autobus: 53, 65

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do dm z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do dm jednoduchou, proto více než 865 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Bratislava Iii, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

dm, Bratislava Iii
Snadnější cesta do dm pomocí aplikace!