Linka 103
Ládví - Ďáblice - Březiněves
CSAD Stredni Cechy, a.s.
Jízdní řád a zastávky CSAD Stredni Cechy, a.s. 103 autobus (Aktualizováno)
103 autobus ה má 13 zastávek odjíždí z Ládví a končí v Březiněves.
Vyberte 103 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Březiněves (13 zastávek)
Ládví
Štěpničná
Sídliště Ďáblice
Ďáblický Hřbitov
Květnová
Liběchovská
U Spojů
Na Štamberku
Kokořínská
Ďáblice
Skládka Ďáblice
Na Fabiánce
Březiněves
103 Často kladené dotazy
V kolik začne 103 autobus fungovat?
Služby na 103 autobus začínají v 00:10 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 103 autobus fungovat?
Služby na 103 autobus končí v 23:20 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 103 autobus?
Kdy přijde linka Ládví - Ďáblice - Březiněves Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ládví - Ďáblice - Březiněves Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 103 autobus společnosti CSAD Stredni Cechy, a.s. na Den práce / Prvního máje and Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 103 autobus na Den práce / Prvního máje and Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 103 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 103. autobus zastávka.
103 autobus Jízdní řád
103 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 00:10 - 23:20
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 00:10 - 23:20 | 13 - 30 |
út | 00:10 - 23:20 | 13 - 30 |
st | 00:10 - 23:20 | 30 - 67 |
čt | 00:10 - 23:20 | 13 - 30 |
pá | 00:10 - 23:20 | 13 - 30 |
so | 00:10 - 23:20 | 30 - 67 |
ne | 00:10 - 23:20 | 30 - 67 |
Provozní upozornění pro CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 103 (od Ládví), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 103 v reálném čase. (Březiněves) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o CSAD Stredni Cechy, a.s..
Jízdné za linku 103 autobus
Ceny CSAD Stredni Cechy, a.s. 103 (Březiněves) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek CSAD Stredni Cechy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách CSAD Stredni Cechy, a.s..
103 (CSAD Stredni Cechy, a.s.)
První zastávka 103 autobus cesty je Ládví a poslední zastávka je Březiněves. 103 (Březiněves) je v provozu během každý den.
Další informace: 103 má 13 zastávek a celková doba cesty je zhruba 14 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí CSAD Stredni Cechy, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 103 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 103 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 103 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 103 (Březiněves) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 103 autobus nebo živou aplikaci pro sledování CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro CSAD Stredni Cechy, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro CSAD Stredni Cechy, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 103, v Praha
103 - Alternativní cíle
CSAD Stredni Cechy, a.s. linky v Praha
- 670 - Brandýs n.L.-St. Boleslav - Sudovo Hlavno/Mečeříž/ Jízdní řád
- 376 - Praha,Letňany - Brandýs n.L.-St. Bol.,Nádr./ Jízdní řád
- 728 - Mladá Boleslav - Skalsko - Mšeno/ Jízdní řád
- 457 - Kralupy nad Vltavou,Velvarská - Kralupy nad Vltavou,obchodní centrum/ Jízdní řád
- 914 - Třebenická - Březiněves/ Jízdní řád
- 302 - Praha,Letňany - Veleň/ Jízdní řád
- 478 - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Kostelec nad Labem/ Jízdní řád
- 475 - Mělník - Horní Počaply - Bechlín/ Jízdní řád
- 657 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Odolena Voda/ Jízdní řád
- 958 - Praha,Kobylisy - Odolena Voda,Dolní náměstí/ Jízdní řád
- 729 - Mladá Boleslav - Doubravička - Skalsko/ Jízdní řád
- 411 - Praha,Kobylisy - Zdiby,Holosmetky/Zdiby,Brnky/ Jízdní řád
- 369 - Praha,Ládví - Štětí,závod/ Jízdní řád
- 371 - Praha,Kobylisy - Klecany,Klecánky/Husinec,Řež,Závod/ Jízdní řád
- 166 - Sídliště Čakovice - Střížkov - Domov Seniorů Ďáblice/ Jízdní řád
- 747 - Mělník - Byšice - Všetaty/ Jízdní řád
- 396 - Praha,Vinoř - Přezletice, Kocanda/ Jízdní řád
- 378 - Praha,Letňany - Jenštejn,Hradní/Radonice,Spojovací/ Jízdní řád
- 374 - Praha,Kobylisy - Odolena Voda,Závod/ Jízdní řád