Linka 109
ÚAN Zvonařka - Hodonín, autobusové nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 109 autobus (Aktualizováno)
109 autobus ה má 7 zastávek odjíždí z Klobouky U Brna, Náměstí a končí v Krumvíř, Statek.
Vyberte 109 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Krumvíř, Statek (7 zastávek)
Klobouky U Brna, Náměstí
Klobouky U Brna, Samoobsluha
Klobouky U Brna, Nádražní
Krumvíř, Supermarket
Krumvíř, Obecní Úřad
Krumvíř, Železniční Stanice
Krumvíř, Statek
109 Často kladené dotazy
V kolik začne 109 autobus fungovat?
Služby na 109 autobus začínají v 05:38 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 109 autobus fungovat?
Služby na 109 autobus končí v 07:14 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 109 autobus?
Kdy přijde linka ÚAN Zvonařka - Hodonín, autobusové nádraží Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky ÚAN Zvonařka - Hodonín, autobusové nádraží Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 109 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 109. autobus zastávka.
109 autobus Jízdní řád
109 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 05:38 - 07:14
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:38 - 07:14 | 96 |
út | 05:38 - 07:14 | 96 |
st | 05:38 - 07:14 | 96 |
čt | 05:38 - 07:14 | 96 |
pá | 05:38 - 07:14 | 96 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 109 (od Klobouky U Brna, Náměstí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 109 v reálném čase. (Krumvíř, Statek) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 109 autobus
Ceny IDS JMK 109 (Krumvíř, Statek) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
109 (IDS JMK)
První zastávka 109 autobus cesty je Klobouky U Brna, Náměstí a poslední zastávka je Krumvíř, Statek. 109 (Krumvíř, Statek) je v provozu během víkendy.
Další informace: 109 má 7 zastávek a celková doba cesty je zhruba 13 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 109 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 109 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 109 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 109 (Krumvíř, Statek) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 109 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 109, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 259 - Doubravice, nám. - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 265 - Boskovice, 17. listopadu - Sebranice, ALPS/ Jízdní řád
- 750 - Nové Sady - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 642 - Kyjov, aut. st. - Bučovice, u školy/ Jízdní řád
- XS8 - Hrušovany nad Jevišovkou, žel. st. - Břeclav, autobusové nádraží
- 662 - Kobylí - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 245 - Lysice, pohostinství - Kunice/ Jízdní řád
- 174 - Hrušovany nad Jevišovkou, lékárna - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 821 - Božice, škola - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 561 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 250 - Boskovice, hřbitov - Černá Hora, nám./ Jízdní řád
- 166 - Brankovice, železniční stanice - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 673 - Kyjov, nemocnice - Kyjov, nemocnice/ Jízdní řád
- 610 - Dambořice - Sokolnice, železniční stanice/ Jízdní řád
- XS31 - Bystřice nad Pernštejnem, Rovné - Bystřice nad Pern., železniční stanice
- 511 - Modřice, železniční stanice - Syrovice/ Jízdní řád
- 49 - Modřice, Olympia - Úzká
- 231 - Blansko, aut. st. - Studnice/ Jízdní řád
- E56 - Královo Pole, nádraží - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 424 - Zastávka, železniční stanice - Lesní Jakubov/ Jízdní řád