Linka 113
Kačerov - Sídliště Písnice - Písnice - Točná
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 113 autobus (Aktualizováno)
113 autobus (Kačerov) má 18 zastávek odjíždí z Točná a končí v Kačerov.
Vyberte 113 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kačerov (18 zastávek)
Točná
Hrazanská
Cholupice
Cholupické Náměstí
Cholupický Hřbitov
Písnice
Ke Březině
Lipovická
Sídliště Písnice
U Libušské Sokolovny
Stará Libuš
U Zvoničky
Jalodvorská
Tempo
Sídliště Krč
Zálesí
Nemocnice Krč
Kačerov
113 Často kladené dotazy
V kolik začne 113 autobus fungovat?
Služby na 113 autobus začínají v 05:16 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 113 autobus fungovat?
Služby na 113 autobus končí v 04:43 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 113 autobus?
Kdy přijde linka Kačerov - Sídliště Písnice - Písnice - Točná autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kačerov - Sídliště Písnice - Písnice - Točná autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 113 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 113. autobus zastávka.
113 autobus Jízdní řád
113 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:16 - 04:43
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:16 - 04:43 | 1 - 22 |
út | 05:16 - 04:43 | 1 - 22 |
st | 05:16 - 04:43 | 1 - 22 |
čt | 05:16 - 04:43 | 1 - 22 |
pá | 05:16 - 04:43 | 1 - 22 |
so | 05:21 - 04:43 | 19 - 38 |
ne | 05:21 - 04:43 | 19 - 38 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 113 (od Točná), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 113 v reálném čase. (Kačerov) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 113 autobus
Ceny DPP 113 (Kačerov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
113 (DPP)
První zastávka 113 autobus cesty je Točná a poslední zastávka je Kačerov. 113 (Kačerov) je v provozu během každý den.
Další informace: 113 má 18 zastávek a celková doba cesty je zhruba 20 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 113 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 113 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 113 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 113 (Kačerov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 113 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 113, v Praha
113 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 225 - Velká Ohrada - Sídliště Na Dědině/ Jízdní řád
- 236 - Zámky - Podhoří/ Jízdní řád
- 172 - Smíchovské nádraží - Velká Chuchle - Na Hvězdárně/ Jízdní řád
- X188 - Kloboučnická - Pankrác/ Jízdní řád
- 147 - Dejvická - Výhledy/ Jízdní řád
- 191 - Na Knížecí - Dědina - Obchodní centrum Ruzyně - Letiště/ Jízdní řád
- 256 - Knovízská - Mokrá/ Jízdní řád
- 247 - Nádraží Radotín - Zbraslav/ Jízdní řád
- 100 - Zličín - Letiště / Terminál 1/ Jízdní řád
- 312 - Praha, Bořislavka - Lichoceves/ Jízdní řád
- 161 - Bořislavka - Nebušice - Přední Kopanina / K Tuchoměřicům - Letiště / Terminál 1/ Jízdní řád
- 123 - Na Knížecí - Šmukýřka/ Jízdní řád
- 167 - Na Knížecí - Nemocnice na Homolce/ Jízdní řád
- 340 - Praha,Dejvická - Roztoky,Levý Hradec/ Jízdní řád
- 151 - Českomoravská - Poliklinika Prosek - Novoborská/ Jízdní řád
- 169 - Kobylisy - Sídliště Čimice/ Jízdní řád
- 182 - Vinoř - Opatov/ Jízdní řád
- 154 - Strašnická - Sídliště Libuš/ Jízdní řád
- 235 - Nemocnice Bohnice - Podhoří/ Jízdní řád
- 252 - Ústřední - Morseova/ Jízdní řád