Linka 125
Smíchovské nádraží - Skalka
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 125 autobus (Aktualizováno)
125 autobus ה má 30 zastávek odjíždí z Smíchovské Nádraží a končí v Skalka.
Vyberte 125 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Skalka (30 zastávek)
Smíchovské Nádraží
Lihovar
Chodovec
Chodovská Tvrz
Litochlebské Náměstí
Bachova
Mikulova
Hněvkovského
Modrá Škola
Háje
Horčičkova
Jakobiho
Sídliště Petrovice
Poliklinika Petrovice
Veronské Náměstí
Nové Petrovice
Livornská
Bolevecká
Na Vartě
Boloňská
Hostivařský Pivovar
Řepčická
Gercenova
Nádraží Hostivař
Sklářská
Myšlínská
Mokřanská
Plošná
Michelangelova
Skalka
125 Často kladené dotazy
V kolik začne 125 autobus fungovat?
Služby na 125 autobus začínají v 04:28 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 125 autobus fungovat?
Služby na 125 autobus končí v 23:24 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 125 autobus?
Kdy přijde linka Smíchovské nádraží - Skalka Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Smíchovské nádraží - Skalka Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 125 autobus společnosti DPP na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 125 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 125 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 125. autobus zastávka.
125 autobus Jízdní řád
125 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:28 - 23:24
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:28 - 23:24 | 5 - 10 |
út | 04:28 - 23:24 | 5 - 10 |
st | 04:29 - 23:24 | 10 - 20 |
čt | 04:28 - 23:24 | 5 - 10 |
pá | 04:28 - 23:24 | 5 - 10 |
so | 04:29 - 23:24 | 10 - 20 |
ne | 04:29 - 23:24 | 10 - 20 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 125 (od Smíchovské Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 125 v reálném čase. (Skalka) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 125 autobus
Ceny DPP 125 (Skalka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
125 (DPP)
První zastávka 125 autobus cesty je Smíchovské Nádraží a poslední zastávka je Skalka. 125 (Skalka) je v provozu během každý den.
Další informace: 125 má 30 zastávek a celková doba cesty je zhruba 44 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 125 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 125 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 125 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 125 (Skalka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 125 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 125, v Praha
125 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 916 - Palmovka - Vinořský hřbitov/ Jízdní řád
- 177 - Chodov - Skalka - Poliklinika Mazurská/ Jízdní řád
- 269 - Nádraží Radotín - Škola Radotín/ Jízdní řád
- 111 - Skalka - Dubeč - Koloděje/ Jízdní řád
- 905 - Sídliště Čimice - Jižní Město/ Jízdní řád
- 124 - Želivského - Zelený pruh/ Jízdní řád
- 272 - Dolnokřeslická - Nádraží Uhříněves/ Jízdní řád
- 109 - Palmovka - Dolní Počernice - Výzkumné ústavy Běchovice/ Jízdní řád
- 130 - Zličín - Filmové ateliéry/ Jízdní řád
- 121 - Poliklinika Budějovická - Nádraží Braník/ Jízdní řád
- 133 - Florenc - Sídliště Malešice/ Jízdní řád
- 191 - Na Knížecí - Dědina - Obchodní centrum Ruzyně - Letiště/ Jízdní řád
- 142 - Nové Butovice - Velká Ohrada/ Jízdní řád
- 158 - Letňany - Sídliště Letňany - Čakovice - Třeboradice/ Jízdní řád
- 266 - Nové Butovice - Zadní Kopanina/ Jízdní řád
- 104 - Klukovice - Na Hvězdárně/ Jízdní řád
- X17 - Kublov - Kublov/ Jízdní řád
- 355 - Praha,Dejvická - Horoměřice,V Lipkách - Únětice/ Jízdní řád
- H1 - Chodov - Náměstí Republiky - Chodov/ Jízdní řád
- 340 - Praha,Dejvická - Roztoky,Levý Hradec/ Jízdní řád