Linka 164
Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Pohořelice, průmyslová zóna jih
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 164 autobus (Aktualizováno)
164 autobus ה má 9 zastávek odjíždí z Pohořelice, Náměstí a končí v Loděnice, Obecní Úřad.
Přehled jízdního řádu 164 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 18:44. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 164 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Loděnice, Obecní Úřad (9 zastávek)
Pohořelice, Náměstí
Pohořelice, Tyršova
Cvrčovice, Učiliště
Cvrčovice
Odrovice
Odrovice, Bytovky
Malešovice, Obecní Úřad
Loděnice, Škola
Loděnice, Obecní Úřad
164 Často kladené dotazy
V kolik začne 164 autobus fungovat?
Služby na 164 autobus začínají v 18:44 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 164 autobus fungovat?
Služby na 164 autobus končí v 18:44 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 164 autobus?
Kdy přijde linka Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Pohořelice, průmyslová zóna jih Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Pohořelice, průmyslová zóna jih Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 164 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 164. autobus zastávka.
164 autobus Jízdní řád
164 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 18:44
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 18:44 | Jediný odjezd |
út | 18:44 | Jediný odjezd |
st | 18:44 | Jediný odjezd |
čt | 18:44 | Jediný odjezd |
pá | 18:44 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 164 (od Pohořelice, Náměstí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 164 v reálném čase. (Loděnice, Obecní Úřad) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 164 autobus
Ceny IDS JMK 164 (Loděnice, Obecní Úřad) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
164 (IDS JMK)
První zastávka 164 autobus cesty je Pohořelice, Náměstí a poslední zastávka je Loděnice, Obecní Úřad. 164 (Loděnice, Obecní Úřad) je v provozu během víkendy.
Další informace: 164 má 9 zastávek a celková doba cesty je zhruba 16 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 164 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 164 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 164 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 164 (Loděnice, Obecní Úřad) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 164 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 164, v Brno
164 - Alternativní cíle
- 164 - Kubšice, Křižovatka / Jízdní řád
- 164 - Loděnice, Škola / Jízdní řád
- 164 - Loděnice, Škola / Jízdní řád
- 164 - Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží / Jízdní řád
- 164 - Olbramovice, Restaurace / Jízdní řád
- 164 - Pohořelice, Náměstí / Jízdní řád
- 164 - Pohořelice, Průmyslová Zóna Jih / Jízdní řád
- 164 - Vedrovice, Obecní Úřad / Jízdní řád
- 164 - Vedrovice, Obecní Úřad / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- 314 - Tišnov, železniční stanice - Kuřim, Prefa/ Jízdní řád
- 809 - Znojmo, nám.Komenského - Znojmo, Popice, u kostela/ Jízdní řád
- 68 - Myslivna - Šumavská/ Jízdní řád
- XR54 - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- Š86 - Loosova - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 340 - Lomnice, škola - Doubravník, náměstí/ Jízdní řád
- 585 - Valtice, aut. st. - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 940 - Kuželov, točna - Hroznová Lhota, zdravotní středisko/ Jízdní řád
- 221 - Blansko, Okružní - Blansko, Písečná, penzion/ Jízdní řád
- 54 - Zoologická zahrada - Zoologická zahrada/ Jízdní řád
- 574 - Podivín, železniční stanice - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 320 - Lipůvka - Sentice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 821 - Božice, škola - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 406 - Ivančice, náměstí - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 566 - Břeclav, Poštorná, Valtická, točna - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 370 - Bystřice nad Pern., Domanín - Bystřice nad Pern., železniční stanice/ Jízdní řád
- 753 - Pačlavice - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 404 - Labská - Radostice, sokolovna/ Jízdní řád
- 303 - Zoologická zahrada - Veverská Bítýška, náměstí/ Jízdní řád
- 513 - Modřice, železniční stanice - Jezeřany-Maršovice, točna/ Jízdní řád