Linka 181
Černý Most
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 181 autobus (Aktualizováno)
181 autobus ה má 27 zastávek odjíždí z Opatov a končí v Černý Most.
Vyberte 181 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Černý Most (27 zastávek)
Opatov
Litochlebské Náměstí
Donovalská
K Obecním Hájovnám
Nad Košíkem
Hostivařský Hřbitov
Hostivařské Náměstí
Na Groši
Hostivařská
Nádraží Hostivař
Sklářská
Kablo
Barvy A Laky
Radiová
Zamenhofova
Spalovna Malešice
Perlit
Za Horou
Pávovské Náměstí
Jiráskova Čtvrť
Kyje
Vajgarská
Hejtmanská
Rajská Zahrada
Ronešova
Poliklinika Černý Most
Černý Most
181 Často kladené dotazy
V kolik začne 181 autobus fungovat?
Služby na 181 autobus začínají v 04:25 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 181 autobus fungovat?
Služby na 181 autobus končí v 23:42 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 181 autobus?
Kdy přijde linka Černý Most Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Černý Most Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 181 autobus společnosti DPP na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 181 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 181 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 181. autobus zastávka.
181 autobus Jízdní řád
181 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:25 - 23:42
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:25 - 23:42 | 12 - 30 |
út | 04:25 - 23:42 | 12 - 30 |
st | 04:45 - 23:42 | 30 |
čt | 04:25 - 23:42 | 12 - 30 |
pá | 04:25 - 23:42 | 12 - 30 |
so | 04:45 - 23:42 | 30 |
ne | 04:45 - 23:42 | 30 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 181 (od Opatov), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 181 v reálném čase. (Černý Most) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 181 autobus
Ceny DPP 181 (Černý Most) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
181 (DPP)
První zastávka 181 autobus cesty je Opatov a poslední zastávka je Černý Most. 181 (Černý Most) je v provozu během každý den.
Další informace: 181 má 27 zastávek a celková doba cesty je zhruba 33 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 181 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 181 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 181 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 181 (Černý Most) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 181 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 181, v Praha
181 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 355 - Praha,Dejvická - Horoměřice,V Lipkách - Únětice/ Jízdní řád
- 174 - Kukulova - Luka - Řeporyjské náměstí - Třebonice/ Jízdní řád
- 118 - Smíchovské nádraží - Depo Kačerov - Sídliště Spořilov/ Jízdní řád
- 267 - Habrová - Olšanské náměstí/ Jízdní řád
- 154 - Strašnická - Sídliště Libuš/ Jízdní řád
- 185 - Letňany - Kbelský hřbitov/ Jízdní řád
- X125 - Smíchovské nádraží - Jižní Město/ Jízdní řád
- 136 - Sídliště Čakovice - Jižní Město/ Jízdní řád
- 149 - Dejvická - Stodůlky-Bavorská/ Jízdní řád
- 191 - Na Knížecí - Dědina - Obchodní centrum Ruzyně - Letiště/ Jízdní řád
- 202 - Poliklinika Mazurská - Čakovice - Kbelský pivovar/ Jízdní řád
- 137 - Na Knížecí - U Waltrovky - Jinonice - Malá Ohrada/ Jízdní řád
- X94 - Palmovka - Tusarova - Palmovka/ Jízdní řád
- 156 - Nádraží Holešovice - OC Stromovka - Nádraží Holešovice/ Jízdní řád
- 172 - Smíchovské nádraží - Velká Chuchle - Na Hvězdárně/ Jízdní řád
- 901 - Anděl - Skalka/ Jízdní řád
- 910 - Terminál 1 / Letiště - Na Beránku/ Jízdní řád
- 225 - Velká Ohrada - Sídliště Na Dědině/ Jízdní řád
- 180 - Dejvická - Zličín - Obchodní centrum Zličín/ Jízdní řád
- 177 - Chodov - Skalka - Poliklinika Mazurská/ Jízdní řád