Autobus - 190

190

Smíchovské nádraží - Na Beránku

DPP

190 autobus jízdní řád cesty a zastávky

190 autobus (Směr: Smíchovské Nádraží) má 15 zastávek odjíždí z Na Beránku a končí v Smíchovské Nádraží.

190 autobus náhled na jízdní řád: Normálně začíná jezdit od 4:24 a končí v 23:44. Běžné dny provozu: víkendy.

Vyberte 190 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.

Pokyny: Smíchovské Nádraží

Na Beránku Nejbližší odjezdy
Pavelkova Československého exilu 3344/27, Praha Nejbližší odjezdy
Petržílova Petržílova, Praha Nejbližší odjezdy
Poliklinika Modřany Československého exilu 2175/36, Praha Nejbližší odjezdy
Tylova Čtvrť Nejbližší odjezdy
Družná Československého Exilu, Praha Nejbližší odjezdy
Zátišská Československého exilu, Praha Nejbližší odjezdy
U Belárie Československého exilu 543/1, Praha Nejbližší odjezdy
Černý Kůň Modřanská, Praha Nejbližší odjezdy
Nádraží Braník Nejbližší odjezdy
Pobřežní Cesta Nejbližší odjezdy
Lihovar Nádražní, Praha Nejbližší odjezdy
Smíchovské Nádraží Nádražní 895/38, Praha Nejbližší odjezdy

190 Často kladené dotazy

V kolik začne 190 autobus fungovat?

190 autobus začíná fungovat v 4:24 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává 190 autobus fungovat?

190 autobus přestává jezdit v 23:44 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí 190 autobus?

Kdy dorazí Smíchovské nádraží - Na Beránku Autobus? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Smíchovské nádraží - Na Beránku Autobus, která je vám nejblíže

Seznam 190 autobus zastávek

Na Beránku • Pavelkova • Petržílova • Platónova • Písková • Poliklinika Modřany • Tylova Čtvrť • Družná • Zátišská • U Belárie • Černý Kůň • Nádraží Braník • Pobřežní Cesta • Lihovar • Smíchovské Nádraží

Seznam 190 autobus ulic

Československého exilu 3344/27 • Petržílova • Československého exilu 2175/36 • Československého Exilu • Československého exilu • Československého exilu 543/1 • Modřanská • Nádražní • Nádražní 895/38

190 autobus Jízdní řád

190 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 4:24 - 23:44

Pondělí 4:24 - 23:44
Úterý 4:24 - 23:44
Středa 4:24 - 23:44
Čtvrtek 4:24 - 23:44
Pátek 4:24 - 23:44
Sobota 4:24 - 23:44
Neděle 4:24 - 23:44
Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 2600 měst v 83+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

První zastávka 190 autobus cesty je Na Beránku a poslední zastávka je Smíchovské Nádraží. 190 (Směr: Smíchovské Nádraží) je v provozu během víkendy.

Další informace: 190 má 15 zastávek a celková doba cesty je zhruba 19 minut.

Jste na cestě? Podívejte se, proč 250 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 190 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 190 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.

190 v okolí

Alternativní cíle

Praha veřejná hromadná doprava

190 Často kladené dotazy

V kolik začne 190 autobus fungovat?

190 autobus začíná fungovat v 4:24 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává 190 autobus fungovat?

190 autobus přestává jezdit v 23:44 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí 190 autobus?

Kdy dorazí Smíchovské nádraží - Na Beránku Autobus? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Smíchovské nádraží - Na Beránku Autobus, která je vám nejblíže

Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další
Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další