לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 199 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 199 (בני ברק←ביתר עילית) יש 59 תחנות. מסלול הקו מתחיל בז'בוטינסקי/ אבו חצירא ומסתיים בקדושת לוי/אוהל שרה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 199 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: בני ברק←ביתר עילית (59 תחנות)
הצגה על מפהצפה בכיוון
ז'בוטינסקי/ אבו חצירא
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר
צפה בלוח הזמנים המלא
רבי עקיבא/שמואל הנביא
צפה בלוח הזמנים המלא
רבי עקיבא/הרב קוק
צפה בלוח הזמנים המלא
רבי עקיבא/גן קדושי ורשה
צפה בלוח הזמנים המלא
רבי עקיבא/רש''י
צפה בלוח הזמנים המלא
חזון אי''ש/רבי עקיבא
צפה בלוח הזמנים המלא
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור
צפה בלוח הזמנים המלא
חזון אי''ש/הרב יעקב לנדא
צפה בלוח הזמנים המלא
האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש
צפה בלוח הזמנים המלא
עזרא/דמשק אליעזר
צפה בלוח הזמנים המלא
עזרא/הרב כהנמן
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב כהנמן/כיכר התעשיה
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף מסובים
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף שמשון לדרום
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך האר''י/ כביש 375
צפה בלוח הזמנים המלא
עירייה
צפה בלוח הזמנים המלא
רבי עקיבא / סלונים
צפה בלוח הזמנים המלא
בית יעקב אהבת חסד
צפה בלוח הזמנים המלא
רבי אלעזר המודעי/החיד''א
צפה בלוח הזמנים המלא
פארק חזון יוסף
צפה בלוח הזמנים המלא
רבי יוחנן בן זכאי/חפץ חיים
צפה בלוח הזמנים המלא
בית כנסת קליבלנד/הבבא סאלי
צפה בלוח הזמנים המלא
טיפת חלב/בבא סאלי
צפה בלוח הזמנים המלא
נדבורנא/ בבא סאלי
צפה בלוח הזמנים המלא
הרבי מנדבורנא א
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב אוירבאך/הרבי מנדבורנא
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב אוירבאך/חלקת יואב
צפה בלוח הזמנים המלא
כף החיים/מעלות טשכנוב
צפה בלוח הזמנים המלא
כף החיים א
צפה בלוח הזמנים המלא
אגרות משה/מעלות רבי הלל
צפה בלוח הזמנים המלא
אגרות משה / קנייבסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס
צפה בלוח הזמנים המלא
מפעל הש''ס/מעלות גאוני בריסק
צפה בלוח הזמנים המלא
ברסלב/אודיטוריום
צפה בלוח הזמנים המלא
דברי חיים/החיד''א
צפה בלוח הזמנים המלא
דברי חיים/ התעוררות תשובה
צפה בלוח הזמנים המלא
האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא
צפה בלוח הזמנים המלא
מעזריטש/שדרות דרך האר''י
צפה בלוח הזמנים המלא
מעזריטש/חיי יצחק
צפה בלוח הזמנים המלא
מעזריטש/הר''ן
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי לב ביתר/המגיד ממעזריטש
צפה בלוח הזמנים המלא
גני ילדים בית יעקב
צפה בלוח הזמנים המלא
מעזריטש/חב''ד
צפה בלוח הזמנים המלא
מעזריטש/מהרי''ץ
צפה בלוח הזמנים המלא
לובלין א
צפה בלוח הזמנים המלא
החוזה מלובלין/דרכי איש
צפה בלוח הזמנים המלא
החוזה מלובלין/קדושת ציון
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי/ברוק
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי ד
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי/המהרי''ץ
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי / הרב שך
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי ב
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי א
צפה בלוח הזמנים המלא
בית כנסת ויז'ניץ/קדושת לוי
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי/שלום רב
צפה בלוח הזמנים המלא
בית כנסת חסד לאברהם/קדושת לוי
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי/אוהל שרה
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 199
מתי מתחיל לפעול קו 199?
קו 199 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 199 מפסיק לעבוד?
קו 199 מפסיק לפעול ב-01:00 בשישי
מתי מגיע קו 199?
כדי לראות מתי קו בני ברק←ביתר עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←ביתר עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 199 (בני ברק←ביתר עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←ביתר עילית (בני ברק←ביתר עילית) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 199 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 199 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 199 של קווים (Kavim) - בני ברק←ביתר עילית
קו האוטובוס 199, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 00:00 - 00:45
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
00:00 - 00:45
15
ב׳
00:00 - 23:45
15
ג׳
00:00 - 23:45
15
ד׳
00:00 - 23:45
15
ה׳
00:00 - 23:45
15
ו׳
00:00 - 01:00
30
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל199 (מ ז'בוטינסקי/ אבו חצירא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 199 (בני ברק←ביתר עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 199
תעריף הנסיעה ב199 (בני ברק←ביתר עילית) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
199 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 199 היא ז'בוטינסקי/ אבו חצירא והתחנה האחרונה היא קדושת לוי/אוהל שרה.
קו 199 (בני ברק←ביתר עילית) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 199. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 199.
קו 199 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 199 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 199 (בני ברק←ביתר עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 199 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 199 ב-ישראל