Tramvaj - 20

20

Divoká Šárka - Sídliště Barrandov

DPP

Stav linky: Upravená služba

Publikováno na: 10/19/2018 12:30 PM
Postihnuté linky: DPP - 8, 18, 20, 26
Dopravní opatření během konání vojenské přehlídky ke 100. výročí vzniku samostatného československého státu ... více

20 tramvaj jízdní řád cesty a zastávky

20 tramvaj (Směr: Anděl) má 13 stanic odjíždí z Sídliště Barrandov a končí v Anděl.

20 tramvaj náhled na jízdní řád: Normálně začíná jezdit od 0:13 a končí v 23:53. Běžné dny provozu: víkendy.

Vyberte 20 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.

Pokyny: Anděl

Sídliště Barrandov Trnkovo Náměstí 1112/3, Praha Nejbližší odjezdy
Poliklinika Barrandov Tréglova 791/1, Praha Nejbližší odjezdy
Chaplinovo Náměstí Lamačova, Praha Nejbližší odjezdy
K Barrandovu Nejbližší odjezdy
Geologická Nejbližší odjezdy
Zlíchov Na Zlíchově 253/13, Praha Nejbližší odjezdy
Čsad Smíchov Nejbližší odjezdy
Smíchovské Nádraží Nádražní 762/32, Praha Nejbližší odjezdy
Plzeňka Nádražní 779/58, Praha Nejbližší odjezdy
Na Knížecí Nádražní 43/84, Praha Nejbližší odjezdy
Anděl Nádražní 66/120, Praha Nejbližší odjezdy

20 Často kladené dotazy

V kolik začne 20 tramvaj fungovat?

20 tramvaj začíná fungovat v 0:13 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává 20 tramvaj fungovat?

20 tramvaj přestává jezdit v 23:53 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí 20 tramvaj?

Kdy dorazí Divoká Šárka - Sídliště Barrandov Tramvaj? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Divoká Šárka - Sídliště Barrandov Tramvaj, která je vám nejblíže

Seznam 20 tramvaj zastávek

Sídliště Barrandov • Poliklinika Barrandov • Chaplinovo Náměstí • K Barrandovu • Geologická • Hlubočepy • Zlíchov • Lihovar • Čsad Smíchov • Smíchovské Nádraží • Plzeňka • Na Knížecí • Anděl

Seznam 20 tramvaj ulic

Trnkovo Náměstí 1112/3 • Tréglova 791/1 • Lamačova • Na Zlíchově 253/13 • Nádražní 762/32 • Nádražní 779/58 • Nádražní 43/84 • Nádražní 66/120

20 tramvaj Jízdní řád

20 tramvaj linka je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 0:13 - 23:53

Pondělí 0:13 - 23:53
Úterý 0:13 - 23:53
Středa 0:13 - 23:53
Čtvrtek 0:13 - 23:53
Pátek 0:13 - 23:53
Sobota 0:13 - 23:53
Neděle 0:13 - 23:53
Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 2600 měst v 83+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

První zastávka 20 tramvaj cesty je Sídliště Barrandov a poslední zastávka je Anděl. 20 (Směr: Anděl) je v provozu během víkendy.

Další informace: 20 má 13 stanic a celková doba cesty je zhruba 11 minut.

Jste na cestě? Podívejte se, proč 250 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 20 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 20 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.

20 v okolí

Praha veřejná hromadná doprava

20 Často kladené dotazy

V kolik začne 20 tramvaj fungovat?

20 tramvaj začíná fungovat v 0:13 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává 20 tramvaj fungovat?

20 tramvaj přestává jezdit v 23:53 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí 20 tramvaj?

Kdy dorazí Divoká Šárka - Sídliště Barrandov Tramvaj? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Divoká Šárka - Sídliště Barrandov Tramvaj, která je vám nejblíže

Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další
Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další