Linka 215
Kačerov - Sídliště Libuš
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 215 autobus (Aktualizováno)
215 autobus ה má 9 zastávek odjíždí z Sídliště Libuš a končí v Kačerov.
Vyberte 215 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kačerov (9 zastávek)
Sídliště Libuš
Libuš
Přírodní
Chýnovská
Tempo
Sídliště Krč
Zálesí
Nemocnice Krč
Kačerov
215 Často kladené dotazy
V kolik začne 215 autobus fungovat?
Služby na 215 autobus začínají v 04:26 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 215 autobus fungovat?
Služby na 215 autobus končí v 23:46 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 215 autobus?
Kdy přijde linka Kačerov - Sídliště Libuš Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kačerov - Sídliště Libuš Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 215 autobus společnosti DPP na Den práce / Prvního máje?
Provozní doba 215 autobus na Den práce / Prvního máje se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 215 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 215. autobus zastávka.
215 autobus Jízdní řád
215 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:26 - 23:46
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:26 - 23:46 | 5 - 15 |
út | 04:26 - 23:46 | 5 - 15 |
st | 04:46 - 23:46 | 15 - 20 |
čt | 04:26 - 23:46 | 5 - 15 |
pá | 04:26 - 23:46 | 5 - 15 |
so | 04:46 - 23:46 | 15 - 20 |
ne | 04:46 - 23:46 | 15 - 20 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 215 (od Sídliště Libuš), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 215 v reálném čase. (Kačerov) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 215 autobus
Ceny DPP 215 (Kačerov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
215 (DPP)
První zastávka 215 autobus cesty je Sídliště Libuš a poslední zastávka je Kačerov. 215 (Kačerov) je v provozu během každý den.
Další informace: 215 má 9 zastávek a celková doba cesty je zhruba 13 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 215 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 215 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 215 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 215 (Kačerov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 215 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 215, v Praha
215 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 259 - Hostavice - Bazén Hloubětín/ Jízdní řád
- 250 - Černý Most - Sídliště Rohožník/ Jízdní řád
- 135 - Florenc - Chodov/ Jízdní řád
- 148 - I.P.Pavlova - Karlovo Náměstí - I.P.Pavlova/ Jízdní řád
- 277 - Cholupický hřbitov - Pavelkova/ Jízdní řád
- 181 - Černý Most - Opatov/ Jízdní řád
- 232 - Na Knížecí - Pod Děvínem - Smíchovské nádraží/ Jízdní řád
- X188 - Kloboučnická - Pankrác
- 272 - Dolnokřeslická - Nádraží Uhříněves/ Jízdní řád
- 251 - Sídliště Čimice - Šimůnkova/ Jízdní řád
- 241 - Smíchovské nádraží - Lipence/ Jízdní řád
- 154 - Strašnická - Sídliště Libuš/ Jízdní řád
- 183 - Vozovna Kobylisy - Háje/ Jízdní řád
- 255 - Jenerálka - Dejvická/ Jízdní řád
- 201 - Nádraží Holešovice - Černý Most/ Jízdní řád
- 235 - Nemocnice Bohnice - Podhoří/ Jízdní řád
- 366 - Praha,Depo Hostivař - Mukařov/ Jízdní řád
- 128 - Hlubočepy - Žvahov - Hlubočepy/ Jízdní řád
- 916 - Palmovka - Vinořský hřbitov/ Jízdní řád
- X25 - Maniny - Strossmayerovo Náměstí/ Jízdní řád