Linka 225
Velká Ohrada - Sídliště Na Dědině
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 225 autobus (Aktualizováno)
225 autobus ה má 14 zastávek odjíždí z Velká Ohrada a končí v Radnice Řepy.
Přehled jízdního řádu 225 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 00:21. Provozní dny tohoto týdne: pondělí, úterý, středa, pátek, sobota, neděle.
Vyberte 225 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Radnice Řepy (14 zastávek)
Velká Ohrada
Červeňanského
Píškova
Amforová
Luka
Vackova
Stodůlky
Lýskova
Stodůlky-Bavorská
Bílý Beránek
Slánská
Bazovského
Za Slánskou Silnicí
Radnice Řepy
225 Často kladené dotazy
V kolik začne 225 autobus fungovat?
Služby na 225 autobus začínají v 00:21 dne neděle, pondělí, úterý, středa, pátek, sobota.
V kolik přestává 225 autobus fungovat?
Služby na 225 autobus končí v 00:21 dne neděle, pondělí, úterý, středa, pátek, sobota.
V kolik dorazí 225 autobus?
Kdy přijde linka Velká Ohrada - Sídliště Na Dědině Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Velká Ohrada - Sídliště Na Dědině Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 225 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 225. autobus zastávka.
225 autobus Jízdní řád
225 autobus cesta je v provozu pondělí, úterý, středa, pátek, sobota, neděle. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 00:21
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 00:21 | Jediný odjezd |
út | 00:21 | Jediný odjezd |
st | 00:21 | Jediný odjezd |
čt | Nefunguje | Nefunguje |
pá | 00:21 | Jediný odjezd |
so | 00:21 | Jediný odjezd |
ne | 00:21 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 225 (od Velká Ohrada), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 225 v reálném čase. (Radnice Řepy) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 225 autobus
Ceny DPP 225 (Radnice Řepy) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
225 (DPP)
První zastávka 225 autobus cesty je Velká Ohrada a poslední zastávka je Radnice Řepy. 225 (Radnice Řepy) je v provozu během pondělí, úterý, středa, pátek, sobota, neděle.
Další informace: 225 má 14 zastávek a celková doba cesty je zhruba 17 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 225 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 225 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 225 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 225 (Radnice Řepy) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 225 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 225, v Praha
225 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 265 - Stadion Strahov - Weberova/ Jízdní řád
- 151 - Českomoravská - Poliklinika Prosek - Novoborská/ Jízdní řád
- 170 - Pražská čtvrť - Jižní Město/ Jízdní řád
- 340 - Praha,Dejvická - Roztoky,Levý Hradec/ Jízdní řád
- 216 - Sídliště Baba - Poliklinika Petřiny/ Jízdní řád
- 254 - Přeštická - Morseova/ Jízdní řád
- 180 - Dejvická - Zličín - Obchodní centrum Zličín/ Jízdní řád
- 106 - Nádraží Braník - Kačerov/ Jízdní řád
- 260 - Bílá Hora - Na Okraji/ Jízdní řád
- 913 - Dolní Chabry - Točná/ Jízdní řád
- 159 - Letňany - Vinoř/ Jízdní řád
- 200 - Kobylisy - Sídliště Bohnice/ Jízdní řád
- 902 - Lysolaje - Řeporyjské náměstí - Třebonice/ Jízdní řád
- 359 - Praha,Suchdol - Roztoky,Bělina/ Jízdní řád
- 234 - Nádraží Holešovice - Podhoří/ Jízdní řád
- X94 - Palmovka - Tusarova - Palmovka/ Jízdní řád
- 112 - Nádraží Holešovice - Zoo Praha-Troja/ Jízdní řád
- 301 - Praha, Luka - Chýnice/ Jízdní řád
- 181 - Černý Most - Opatov/ Jízdní řád
- 150 - Želivského - Na Beránku/ Jízdní řád