Linka 235
Nemocnice Bohnice - Podhoří
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 235 autobus (Aktualizováno)
235 autobus (Nemocnice Bohnice) má 14 zastávek odjíždí z Podhoří a končí v Nemocnice Bohnice.
Vyberte 235 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Nemocnice Bohnice (14 zastávek)
Podhoří
Zoo Praha - Sklenářka
Botanická Zahrada Troja
Krakov
Zhořelecká
Odra
Katovická
Řepínská
Nemocnice Bohnice - Hlavní Vrátnice
Nemocnice Bohnice - Centrální Terapie
Nemocnice Bohnice - Interna
Nemocnice Bohnice - Ředitelství
Nemocnice Bohnice - Divadlo Za Plotem
Nemocnice Bohnice
235 Často kladené dotazy
V kolik začne 235 autobus fungovat?
Služby na 235 autobus začínají v 06:23 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 235 autobus fungovat?
Služby na 235 autobus končí v 19:23 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 235 autobus?
Kdy přijde linka Nemocnice Bohnice - Podhoří autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Nemocnice Bohnice - Podhoří autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 235 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 235. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 235 (od Podhoří), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 235 v reálném čase. (Nemocnice Bohnice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 235 autobus
Ceny DPP 235 (Nemocnice Bohnice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
235 (DPP)
První zastávka 235 autobus cesty je Podhoří a poslední zastávka je Nemocnice Bohnice. 235 (Nemocnice Bohnice) je v provozu během každý den.
Další informace: 235 má 14 zastávek a celková doba cesty je zhruba 17 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 235 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 235 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 235 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 235 (Nemocnice Bohnice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 235 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 235, v Praha
235 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 199 - Želivského - Sídliště Malešice/ Jízdní řád
- 197 - Smíchovské nádraží - Sídliště Písnice - Roztyly/ Jízdní řád
- 912 - Hloubětínská - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 201 - Nádraží Holešovice - Černý Most/ Jízdní řád
- 236 - Zámky - Podhoří/ Jízdní řád
- 109 - Palmovka - Dolní Počernice - Výzkumné ústavy Běchovice/ Jízdní řád
- 172 - Smíchovské nádraží - Velká Chuchle - Na Hvězdárně/ Jízdní řád
- 244 - Smíchovské nádraží - Sídliště Radotín/ Jízdní řád
- 180 - Dejvická - Zličín - Obchodní centrum Zličín/ Jízdní řád
- 143 - Dejvická - Stadion Strahov/ Jízdní řád
- 247 - Nádraží Radotín - Zbraslav/ Jízdní řád
- 130 - Zličín - Filmové ateliéry/ Jízdní řád
- 184 - Kukulova - Velká Ohrada/ Jízdní řád
- 123 - Na Knížecí - Šmukýřka/ Jízdní řád
- 135 - Florenc - Chodov/ Jízdní řád
- 138 - Ústavy Akademie věd - Sídliště Spořilov - Skalka - Sídliště Skalka/ Jízdní řád
- 265 - Stadion Strahov - Weberova/ Jízdní řád
- 187 - Nádraží Holešovice - Pelc-Tyrolka - Nádraží Holešovice/ Jízdní řád
- 364 - Praha,Depo Hostivař - Doubek/ Jízdní řád
- 183 - Vozovna Kobylisy - Háje/ Jízdní řád