Linka 240
Sloup
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 240 autobus (Aktualizováno)
240 autobus ה má 17 zastávek odjíždí z Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice a končí v Sloup.
Vyberte 240 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Sloup (17 zastávek)
Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice
Rájec-Jestřebí, Lékárna
Rájec-Jestřebí, Náměstí
Rájec-Jestřebí, Komenského
Doubravice, Zahradnictví
Rájec-Jestřebí, Holešín
Rájec-Jestřebí, Lenčov, Křiž.
Kuničky
Rájec-Jestřebí, Lenčov, Křiž.
Rájec-Jestřebí, Karolín, Rozc.1.0
Rájec-Jestřebí, Karolín
Rájec-Jestřebí, Karolín, Rozc.1.0
Petrovice
Žďár
Petrovice
Sloup, Nová Čtvrť
Sloup
240 Často kladené dotazy
V kolik začne 240 autobus fungovat?
Služby na 240 autobus začínají v 04:42 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 240 autobus fungovat?
Služby na 240 autobus končí v 18:44 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 240 autobus?
Kdy přijde linka Sloup Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Sloup Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 240 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 240. autobus zastávka.
240 autobus Jízdní řád
240 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:42 - 22:50
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:42 - 22:50 | 27 - 120 |
út | 04:42 - 22:50 | 27 - 120 |
st | 04:42 - 22:50 | 27 - 120 |
čt | 04:42 - 22:50 | 27 - 120 |
pá | 04:42 - 22:50 | 27 - 120 |
so | 06:44 - 18:44 | 120 - 240 |
ne | 06:44 - 18:44 | 120 - 240 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 240 (od Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 240 v reálném čase. (Sloup) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 240 autobus
Ceny IDS JMK 240 (Sloup) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
240 (IDS JMK)
První zastávka 240 autobus cesty je Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice a poslední zastávka je Sloup. 240 (Sloup) je v provozu během každý den.
Další informace: 240 má 17 zastávek a celková doba cesty je zhruba 38 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 240 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 240 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 240 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 240 (Sloup) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 240 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 240, v Brno
240 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 231 - Blansko, aut. st. - Studnice/ Jízdní řád
- X - Bednářova - Komárov/ Jízdní řád
- N90 - Kohoutovice, hájenka - Ořešín/ Jízdní řád
- 672 - Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice - Kyjov, Langobardská/ Jízdní řád
- XS3 - Vlkov u Tišnova - Křižanov/ Jízdní řád
- 540 - Hustopeče, autobusové nádraží - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 504 - Pohořelice, náměstí - Ústřední hřbitov/ Jízdní řád
- N99 - Jírova - Technologický park/ Jízdní řád
- 445 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Miroslav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- E56 - Královo Pole, nádraží - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- XS52 - Kobylí na Moravě - Zaječí, železniční stanice
- 265 - Boskovice, 17. listopadu - Sebranice, ALPS/ Jízdní řád
- 255 - Boskovice, aut.st. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 663 - Hodonín, autobusové nádraží - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 561 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- N97 - Líšeň, hřbitov - Jírovcova/ Jízdní řád
- 742 - Vyškov, Pustiměřská - Vyškov, Poliklinika/ Jízdní řád
- 402 - Veverské Knínice, horní konec - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 814 - Biskupice-Pulkov, Pulkov - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 444 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Višňové, náměstí/ Jízdní řád