Linka 260
Lipovec, Točna
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 260 autobus (Aktualizováno)
260 autobus ה má 17 zastávek odjíždí z Boskovice, Aut.St. a končí v Lipovec, Točna.
Vyberte 260 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Lipovec, Točna (17 zastávek)
Boskovice, Aut.St.
Boskovice, Sušilova Zš II
Boskovice, U Kapličky
Boskovice, Podlesí
Valchov
Ludíkov, Rozcestí
Ludíkov
Němčice, Dendera
Němčice, Jednota
Němčice
Sloup
Šošůvka, Rozcestí 1.0
Šošůvka, Obecní Úřad
Šošůvka, Na Bráně
Holštejn, Rozc. 2.0
Holštejn
Lipovec, Točna
260 Často kladené dotazy
V kolik začne 260 autobus fungovat?
Služby na 260 autobus začínají v 09:14 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 260 autobus fungovat?
Služby na 260 autobus končí v 14:44 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 260 autobus?
Kdy přijde linka Lipovec, Točna Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Lipovec, Točna Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 260 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 260. autobus zastávka.
260 autobus Jízdní řád
260 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 09:14 - 14:44
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 09:14 - 14:44 | 330 |
út | 09:14 - 14:44 | 330 |
st | 09:14 - 14:44 | 330 |
čt | 09:14 - 14:44 | 330 |
pá | 09:14 - 14:44 | 330 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 260 (od Boskovice, Aut.St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 260 v reálném čase. (Lipovec, Točna) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 260 autobus
Ceny IDS JMK 260 (Lipovec, Točna) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
260 (IDS JMK)
První zastávka 260 autobus cesty je Boskovice, Aut.St. a poslední zastávka je Lipovec, Točna. 260 (Lipovec, Točna) je v provozu během víkendy.
Další informace: 260 má 17 zastávek a celková doba cesty je zhruba 32 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 260 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 260 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 260 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 260 (Lipovec, Točna) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 260 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 260, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 402 - Veverské Knínice, horní konec - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 233 - Benešov - Blansko, aut. st./ Jízdní řád
- 420 - Zastávka, železniční stanice - Velká Bíteš, PBS/ Jízdní řád
- Š85 - Tuřany, smyčka - Tuřany, smyčka/ Jízdní řád
- 662 - Kobylí - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 46 - Erbenova - Haškova/ Jízdní řád
- 588 - Mikulov, železniční stanice - Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz/ Jízdní řád
- 450 - Jiřice u Miroslavi - Miroslav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 68 - Myslivna - Šumavská/ Jízdní řád
- 321 - Sentice, obecní úřad - Skalička, chaloupky/ Jízdní řád
- 446 - Loděnice, škola - Moravský Krumlov, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 49 - Modřice, Olympia - Úzká
- 445 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Miroslav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- X49 - Úzká - Dvůr v lese/ Jízdní řád
- 650 - Koryčany, závod - Bohdalice-Pavlovice, Bohdalice/ Jízdní řád
- 350 - Milešín - Řikonín, železniční stanice/ Jízdní řád
- N98 - Mariánské údolí - Bartolomějská/ Jízdní řád
- 166 - Brankovice, železniční stanice - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 276 - Letovice, u školy - Kunštát, Hluboké u Kunštátu/ Jízdní řád
- 630 - Lovčičky - Hodějice, točna/ Jízdní řád