Linka 273
Březová nad Svitavou, náměstí - Letovice, Lhota u Letovic
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 273 autobus (Aktualizováno)
273 autobus ה má 19 zastávek odjíždí z Březová Nad Svitavou, Náměstí a končí v Letovice, Náměstí.
Vyberte 273 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Letovice, Náměstí (19 zastávek)
Březová Nad Svitavou, Náměstí
Březová Nad Svitavou, Stolárna
Březová Nad Svitavou, Železniční Stanice
Brněnec, Mlýn
Brněnec, Prodejna
Brněnec, Mor.Chrastová, Žel.St.
Brněnec, Mor.Chrastová, Pošta
Brněnec, Chrastová Lhota
Rozhraní, Železniční Zastávka
Rozhraní, Vilémov
Stvolová
Skrchov, Rozc.I
Letovice, Borová
Letovice, Letostroj II
Letovice, Slatinka
Letovice, Letostroj II
Letovice, Havírna Rozcestí
Letovice, Železniční Stanice
Letovice, Náměstí
273 Často kladené dotazy
V kolik začne 273 autobus fungovat?
Služby na 273 autobus začínají v 06:20 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 273 autobus fungovat?
Služby na 273 autobus končí v 18:20 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 273 autobus?
Kdy přijde linka Březová nad Svitavou, náměstí - Letovice, Lhota u Letovic Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Březová nad Svitavou, náměstí - Letovice, Lhota u Letovic Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 273 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 273. autobus zastávka.
273 autobus Jízdní řád
273 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 06:20 - 22:32
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:20 - 22:32 | 54 - 240 |
út | 06:20 - 22:32 | 54 - 240 |
st | 06:20 - 22:32 | 54 - 240 |
čt | 06:20 - 22:32 | 54 - 240 |
pá | 06:20 - 22:32 | 54 - 240 |
so | 08:20 - 18:20 | 109 - 131 |
ne | 08:20 - 18:20 | 109 - 131 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 273 (od Březová Nad Svitavou, Náměstí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 273 v reálném čase. (Letovice, Náměstí) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 273 autobus
Ceny IDS JMK 273 (Letovice, Náměstí) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
273 (IDS JMK)
První zastávka 273 autobus cesty je Březová Nad Svitavou, Náměstí a poslední zastávka je Letovice, Náměstí. 273 (Letovice, Náměstí) je v provozu během každý den.
Další informace: 273 má 19 zastávek a celková doba cesty je zhruba 49 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 273 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 273 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 273 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 273 (Letovice, Náměstí) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 273 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 273, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- N98 - Mariánské údolí - Bartolomějská/ Jízdní řád
- 668 - Kyjov, aut. st. - Čeložnice/ Jízdní řád
- 671 - Kyjov, nemocnice - Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 831 - Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel - Uherčice, u parku/ Jízdní řád
- 68 - Myslivna - Šumavská/ Jízdní řád
- 931 - Strážnice, aut. st. - Veselí nad Moravou, Náklí/ Jízdní řád
- 313 - Lysice, škola točna - Kuřim, železniční stanice/ Jízdní řád
- 819 - Znojmo, autobusové nádraží - Chvalovice, Hatě, FREEPORT/ Jízdní řád
- 672 - Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice - Kyjov, Langobardská/ Jízdní řád
- 732 - Rousínov, Kroužek - Rousínov, Čechyně, náves/ Jízdní řád
- 530 - Drnholec - Vranovice, žel.st./ Jízdní řád
- 404 - Labská - Radostice, sokolovna/ Jízdní řád
- 260 - Lipovec, škola - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 572 - Břeclav, nemocnice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 808 - Znojmo, autobusové nádraží - Znojmo, Hradiště, sýpka/ Jízdní řád
- 58 - Líšeň, hřbitov - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 743 - Vyškov, Autobusové nádraží - Vyškov, Poliklinika/ Jízdní řád
- 752 - Vážany - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 522 - Hustopeče, autobusové nádraží - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 731 - Olšany - Rousínov, autobusová stanice/ Jízdní řád