Linka 273
Březová nad Svitavou, náměstí - Letovice, Lhota u Letovic
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 273 autobus (Aktualizováno)
273 autobus ה má 5 zastávek odjíždí z Letovice, Lhota U Letovic a končí v Letovice, Železniční Stanice.
Vyberte 273 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Letovice, Železniční Stanice (5 zastávek)
Letovice, Lhota U Letovic
Letovice, U Hřiště
Letovice, U Školy
Letovice, Náměstí
Letovice, Železniční Stanice
273 Často kladené dotazy
V kolik začne 273 autobus fungovat?
Služby na 273 autobus začínají v 07:30 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 273 autobus fungovat?
Služby na 273 autobus končí v 13:35 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 273 autobus?
Kdy přijde linka Březová nad Svitavou, náměstí - Letovice, Lhota u Letovic Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Březová nad Svitavou, náměstí - Letovice, Lhota u Letovic Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 273 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 273. autobus zastávka.
273 autobus Jízdní řád
273 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 07:30 - 13:35
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:30 - 13:35 | 365 |
út | 07:30 - 13:35 | 365 |
st | 07:30 - 13:35 | 365 |
čt | 07:30 - 13:35 | 365 |
pá | 07:30 - 13:35 | 365 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 273 (od Letovice, Lhota U Letovic), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 273 v reálném čase. (Letovice, Železniční Stanice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 273 autobus
Ceny IDS JMK 273 (Letovice, Železniční Stanice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
273 (IDS JMK)
První zastávka 273 autobus cesty je Letovice, Lhota U Letovic a poslední zastávka je Letovice, Železniční Stanice. 273 (Letovice, Železniční Stanice) je v provozu během víkendy.
Další informace: 273 má 5 zastávek a celková doba cesty je zhruba 10 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 273 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 273 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 273 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 273 (Letovice, Železniční Stanice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 273 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 273, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- N98 - Mariánské údolí - Bartolomějská/ Jízdní řád
- 668 - Kyjov, aut. st. - Čeložnice/ Jízdní řád
- 671 - Kyjov, nemocnice - Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 831 - Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel - Uherčice, u parku/ Jízdní řád
- 68 - Myslivna - Šumavská/ Jízdní řád
- 931 - Strážnice, aut. st. - Veselí nad Moravou, Náklí/ Jízdní řád
- 313 - Lysice, škola točna - Kuřim, železniční stanice/ Jízdní řád
- 819 - Znojmo, autobusové nádraží - Chvalovice, Hatě, FREEPORT/ Jízdní řád
- 672 - Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice - Kyjov, Langobardská/ Jízdní řád
- 732 - Rousínov, Kroužek - Rousínov, Čechyně, náves/ Jízdní řád
- 530 - Drnholec - Vranovice, žel.st./ Jízdní řád
- 404 - Labská - Radostice, sokolovna/ Jízdní řád
- 260 - Lipovec, škola - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 572 - Břeclav, nemocnice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 808 - Znojmo, autobusové nádraží - Znojmo, Hradiště, sýpka/ Jízdní řád
- 58 - Líšeň, hřbitov - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 743 - Vyškov, Autobusové nádraží - Vyškov, Poliklinika/ Jízdní řád
- 752 - Vážany - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 522 - Hustopeče, autobusové nádraží - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 731 - Olšany - Rousínov, autobusová stanice/ Jízdní řád