Autobus - 333

333

Praha,Kačerov - Březová-Oleško,Oleško

ARRIVA PRAHA s.r.o

333 autobus jízdní řád cesty a zastávky

333 autobus (Směr: Kačerov) má 32 zastávek odjíždí z Březová-Oleško,Oleško a končí v Kačerov.

333 autobus náhled na jízdní řád: Normálně začíná jezdit od 4:09 a končí v 23:39. Běžné dny provozu: víkendy.

Vyberte 333 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.

Pokyny: Kačerov

Březová-Oleško,Oleško Hlavní 41, Vrané nad Vltavou Nejbližší odjezdy
Březová-Oleško,U Topolů Hlavní 921, Czech Republic Nejbližší odjezdy
Březová-Oleško,Školka V zahradách ev.420, Czech Republic Nejbližší odjezdy
Březová-Oleško,Březová Hlavní 10, Czech Republic Nejbližší odjezdy
Zvole,Černíky Černická 211, Czech Republic Nejbližší odjezdy
Zvole,Nová Zvole Nejbližší odjezdy
Zvole,Jílovská Nejbližší odjezdy
Ohrobec,U Rybníka V Dolích 9, Czech Republic Nejbližší odjezdy
Ohrobec Károvská 444, Czech Republic Nejbližší odjezdy
Ohrobec,Károv Károvská 463, Czech Republic Nejbližší odjezdy
Dolní Břežany,Zálepy Károvská 49, Czech Republic Nejbližší odjezdy
Ohrobec,Károv Károvská 463, Czech Republic Nejbližší odjezdy
Ohrobec Károvská 128, Czech Republic Nejbližší odjezdy
Ohrobec,U Čisteckých Lhotecká ev.159, Czech Republic Nejbližší odjezdy
Dolní Břežany,Lhota K Rybníčku, Czech Republic Nejbližší odjezdy
Dolní Břežany,Obecní Úřad 5. Května 72, Dolní Břežany Nejbližší odjezdy
Dolní Břežany,Náměstí Na Panský, Dolní Břežany Nejbližší odjezdy
Dolní Břežany,Škola Pražská 291, Dolní Břežany Nejbližší odjezdy
Zlatníky-Hodkovice,Břežanská Vestecká 2, Czech Republic Nejbližší odjezdy
Vestec,Obchodní Centrum Průmyslová 535, Jesenice Nejbližší odjezdy
Pramenná U Studánky, Písnice Nejbližší odjezdy
Sídliště Písnice Libušská 320/111, Praha Nejbližší odjezdy
U Libušské Sokolovny Libušská 329/154, Praha Nejbližší odjezdy
Libuš Libušská 33/194, Praha Nejbližší odjezdy
U Zvoničky Libušská 25/218, Praha Nejbližší odjezdy
Jalodvorská Libušská 109/258, Praha Nejbližší odjezdy
Tempo Na Borovém 1033/14, Praha Nejbližší odjezdy
Sídliště Krč Štúrova 1282/12, Praha Nejbližší odjezdy
Zálesí Štúrova 545/45, Praha Nejbližší odjezdy
Nemocnice Krč Nemocnice Krč, Praha Nejbližší odjezdy
Kačerov Michelská 627/108, Praha Nejbližší odjezdy

333 Často kladené dotazy

V kolik začne 333 autobus fungovat?

333 autobus začíná fungovat v 4:09 v Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek.

V kolik přestává 333 autobus fungovat?

333 autobus přestává jezdit v 23:38 v Neděle, Sobota.

V kolik dorazí 333 autobus?

Kdy dorazí Praha,Kačerov - Březová-Oleško,Oleško Autobus? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Praha,Kačerov - Březová-Oleško,Oleško Autobus, která je vám nejblíže

Seznam 333 autobus zastávek

Březová-Oleško,Oleško • Březová-Oleško,U Topolů • Březová-Oleško,Školka • Březová-Oleško,Březová • Zvole,Černíky • Zvole,Nová Zvole • Zvole,Jílovská • Zvole • Ohrobec,U Rybníka • Ohrobec • Ohrobec,Károv • Dolní Břežany,Zálepy • Ohrobec,Károv • Ohrobec • Ohrobec,U Čisteckých • Dolní Břežany,Lhota • Dolní Břežany,Obecní Úřad • Dolní Břežany,Náměstí • Dolní Břežany,Škola • Zlatníky-Hodkovice,Břežanská • Vestec,Obchodní Centrum • Pramenná • Sídliště Písnice • U Libušské Sokolovny • Libuš • U Zvoničky • Jalodvorská • Tempo • Sídliště Krč • Zálesí • Nemocnice Krč • Kačerov

Seznam 333 autobus ulic

Hlavní 41 • Hlavní 921 • V zahradách ev.420 • Hlavní 10 • Černická 211 • V Dolích 9 • Károvská 444 • Károvská 463 • Károvská 49 • Károvská 463 • Károvská 128 • Lhotecká ev.159 • K Rybníčku • 5. Května 72 • Na Panský • Pražská 291 • Vestecká 2 • Průmyslová 535 • U Studánky • Libušská 320/111 • Libušská 329/154 • Libušská 33/194 • Libušská 25/218 • Libušská 109/258 • Na Borovém 1033/14 • Štúrova 1282/12 • Štúrova 545/45 • Nemocnice Krč • Michelská 627/108

333 autobus Jízdní řád

333 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 4:09 - 23:39

Pondělí 4:09 - 23:39
Úterý 4:09 - 23:39
Středa 4:09 - 23:39
Čtvrtek 4:09 - 23:39
Pátek 4:09 - 23:39
Sobota 5:32 - 23:38
Neděle 5:32 - 23:38
Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 2600 měst v 83+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

První zastávka 333 autobus cesty je Březová-Oleško,Oleško a poslední zastávka je Kačerov. 333 (Směr: Kačerov) je v provozu během víkendy.

Další informace: 333 má 32 zastávek a celková doba cesty je zhruba 45 minut.

Jste na cestě? Podívejte se, proč 250 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA PRAHA s.r.o navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 333 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 333 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.

333 v okolí

Praha veřejná hromadná doprava

333 Často kladené dotazy

V kolik začne 333 autobus fungovat?

333 autobus začíná fungovat v 4:09 v Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek.

V kolik přestává 333 autobus fungovat?

333 autobus přestává jezdit v 23:38 v Neděle, Sobota.

V kolik dorazí 333 autobus?

Kdy dorazí Praha,Kačerov - Březová-Oleško,Oleško Autobus? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Praha,Kačerov - Březová-Oleško,Oleško Autobus, která je vám nejblíže

Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další
Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další