Linka 346
Praha,Černý Most - Brandýs n.L.-St.Bol.,Nem. - Praha,Černý Most
CSAD Stredni Cechy, a.s.
Jízdní řád a zastávky CSAD Stredni Cechy, a.s. 346 autobus (Aktualizováno)
346 autobus ה má 10 zastávek odjíždí z Černý Most a končí v Brandýs N.L.-St.Bol., Nem..
Vyberte 346 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Brandýs N.L.-St.Bol.,Nem. (10 zastávek)
Černý Most
Zápy, Tesco Brandýs N.L.
Brandýs N.L.-St.Bol., Baumit
Brandýs N.L.-St.Bol., Continental
Brandýs N.L.-St.Bol., Vrábí
Brandýs N.L.-St.Bol., Pražská
Brandýs N.L.-St.Bol., Sídl.U Nádr.
Brandýs N.L.-St.Bol., V Olšinkách
Brandýs N.L.-St.Bol., Brázdimská
Brandýs N.L.-St.Bol., Nem.
346 Často kladené dotazy
V kolik začne 346 autobus fungovat?
Služby na 346 autobus začínají v 19:35 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 346 autobus fungovat?
Služby na 346 autobus končí v 21:25 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 346 autobus?
Kdy přijde linka Praha,Černý Most - Brandýs n.L.-St.Bol.,Nem. - Praha,Černý Most Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha,Černý Most - Brandýs n.L.-St.Bol.,Nem. - Praha,Černý Most Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 346 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 346. autobus zastávka.
346 autobus Jízdní řád
346 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 19:35 - 21:25
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 19:35 - 21:25 | 110 |
út | 19:35 - 21:25 | 110 |
st | 19:35 - 21:25 | 110 |
čt | 19:35 - 21:25 | 110 |
pá | 19:35 - 21:25 | 110 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 346 (od Černý Most), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 346 v reálném čase. (Brandýs N.L.-St.Bol.,Nem.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o CSAD Stredni Cechy, a.s..
Jízdné za linku 346 autobus
Ceny CSAD Stredni Cechy, a.s. 346 (Brandýs N.L.-St.Bol.,Nem.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek CSAD Stredni Cechy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách CSAD Stredni Cechy, a.s..
346 (CSAD Stredni Cechy, a.s.)
První zastávka 346 autobus cesty je Černý Most a poslední zastávka je Brandýs N.L.-St.Bol., Nem.. 346 (Brandýs N.L.-St.Bol.,Nem.) je v provozu během víkendy.
Další informace: 346 má 10 zastávek a celková doba cesty je zhruba 21 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí CSAD Stredni Cechy, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 346 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 346 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 346 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 346 (Brandýs N.L.-St.Bol.,Nem.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 346 autobus nebo živou aplikaci pro sledování CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro CSAD Stredni Cechy, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro CSAD Stredni Cechy, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 346, v Praha
346 - Alternativní cíle
CSAD Stredni Cechy, a.s. linky v Praha
- 368 - Praha,Ládví - Předboj/ Jízdní řád
- 471 - Mělník - Neratovice - Kostelec nad Labem/ Jízdní řád
- 691 - Mělník - Liběchov - Vidim/ Jízdní řád
- 457 - Kralupy nad Vltavou,Velvarská - Kralupy nad Vltavou,obchodní centrum/ Jízdní řád
- 171 - Depo Hostivař - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 670 - Brandýs n.L.-St. Boleslav - Sudovo Hlavno/Mečeříž/ Jízdní řád
- 655 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Čelákovice - Úvaly/ Jízdní řád
- 475 - Mělník - Horní Počaply - Bechlín/ Jízdní řád
- 667 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Horky nad Jizerou/ Jízdní řád
- 376 - Praha,Letňany - Brandýs n.L.-St. Bol.,Nádr./ Jízdní řád
- 373 - Praha,Kobylisy - Veliká Ves/ Jízdní řád
- 411 - Praha,Kobylisy - Zdiby,Holosmetky/Zdiby,Brnky/ Jízdní řád
- 669 - Brandýs n.L.-St. Boleslav - Dřísy - Mečeříž/ Jízdní řád
- 666 - Brandýs n.L.-St. Boleslav - Káraný/ Jízdní řád
- 370 - Praha,Kobylisy - Kralupy n. Vlt.,Žel.st./ Jízdní řád
- 377 - Praha,Letňany - Kostelec n.L.,Náměstí/ Jízdní řád
- 374 - Praha,Kobylisy - Odolena Voda,Závod/ Jízdní řád
- 768 - Benátky nad Jizerou - Dolní Slivno - Byšice/ Jízdní řád
- 747 - Mělník - Byšice - Všetaty/ Jízdní řád
- 371 - Praha,Kobylisy - Klecany,Klecánky/Husinec,Řež,Závod/ Jízdní řád