Linka 355
Horoměřice,Lidl
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 355 autobus (Aktualizováno)
355 autobus ה má 14 zastávek odjíždí z Dejvická a končí v Horoměřice, Lidl.
Vyberte 355 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Horoměřice,Lidl (14 zastávek)
Dejvická
Čínská
Nádraží Podbaba
Výzkumný Ústav Vodohospodářský
V Podbabě
Břetislavka
POD Hájem
Žákovská
Lysolaje
K Housličkám
Horoměřice, Švejkova
Horoměřice
Horoměřice, V Lipkách
Horoměřice, Lidl
355 Často kladené dotazy
V kolik začne 355 autobus fungovat?
Služby na 355 autobus začínají v 07:20 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 355 autobus fungovat?
Služby na 355 autobus končí v 12:05 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 355 autobus?
Kdy přijde linka Horoměřice,Lidl Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Horoměřice,Lidl Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 355 autobus společnosti DPP na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 355 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 355 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 355. autobus zastávka.
355 autobus Jízdní řád
355 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 07:20 - 12:05
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:20 - 12:05 | 42 - 243 |
út | 07:20 - 12:05 | 42 - 243 |
st | 13:40 - 18:40 | 60 - 240 |
čt | 07:20 - 12:05 | 42 - 243 |
pá | 07:20 - 12:05 | 42 - 243 |
so | 13:40 - 18:40 | 60 - 240 |
ne | 13:40 - 18:40 | 60 - 240 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 355 (od Dejvická), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 355 v reálném čase. (Horoměřice,Lidl) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 355 autobus
Ceny DPP 355 (Horoměřice,Lidl) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
355 (DPP)
První zastávka 355 autobus cesty je Dejvická a poslední zastávka je Horoměřice, Lidl. 355 (Horoměřice,Lidl) je v provozu během každý den.
Další informace: 355 má 14 zastávek a celková doba cesty je zhruba 20 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 355 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 355 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 355 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 355 (Horoměřice,Lidl) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 355 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 355, v Praha
355 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 351 - Praha,Letňany - Neratovice,železniční stanice/ Jízdní řád
- 225 - Velká Ohrada - Sídliště Na Dědině/ Jízdní řád
- 352 - Praha, Luka - Jinočany, náměstí/ Jízdní řád
- 136 - Sídliště Čakovice - Jižní Město/ Jízdní řád
- 301 - Praha, Luka - Chýnice/ Jízdní řád
- 247 - Nádraží Radotín - Zbraslav/ Jízdní řád
- X27
- 910 - Terminál 1 / Letiště - Na Beránku/ Jízdní řád
- 274 - Poliklinika Modřany - Kunratická škola/ Jízdní řád
- 180 - Dejvická - Zličín - Obchodní centrum Zličín/ Jízdní řád
- 347 - Praha, Zličín - Hostivice, Nádraží - Praha,Motol/ Jízdní řád
- X94 - Palmovka - Tusarova - Palmovka/ Jízdní řád
- 167 - Na Knížecí - Nemocnice na Homolce/ Jízdní řád
- 216 - Sídliště Baba - Poliklinika Petřiny/ Jízdní řád
- XA - Skalka - Depo Hostivař
- 908 - Jinonice - Klánovice/ Jízdní řád
- 207 - Staroměstská - Ohrada/ Jízdní řád
- 168 - Nové Butovice - Nemocnice Na Homolce - Bílá Hora/ Jízdní řád
- 364 - Praha,Depo Hostivař - Doubek/ Jízdní řád
- 124 - Želivského - Zelený pruh/ Jízdní řád