Linka 36
Komín, sídliště - Česká
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 36 trolejbus (Aktualizováno)
36 trolejbus (Česká) má 19 stanic odjíždí z Komín, Sídliště a končí v Česká.
Vyberte 36 trolejbus stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Česká (19 zastávek)
Komín, Sídliště
Řezáčova
Olbrachtovo Náměstí
Chaloupky
Kristenova
Svratecká
Podveská
Štursova
Vrázova
Přívrat
Makovského Náměstí
Náměstí Svornosti
Jindřichova
Spojovací
Klusáčkova
Sušilova
Smetanova
Česká
Česká
36 Často kladené dotazy
V kolik začne 36 trolejbus fungovat?
Služby na 36 trolejbus začínají v 04:53 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 36 trolejbus fungovat?
Služby na 36 trolejbus končí v 22:22 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 36 trolejbus?
Kdy přijde linka Komín, sídliště - Česká trolejbus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Komín, sídliště - Česká trolejbus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 36 trolejbus společnosti IDS JMK na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa?
Provozní doba 36 trolejbus na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 36 trolejbus stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 36. trolejbus stanice.
36 trolejbus Jízdní řád
36 trolejbus linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:53 - 22:22
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:53 - 22:22 | 8 - 19 |
út | 04:53 - 22:22 | 8 - 19 |
st | 04:53 - 22:22 | 8 - 19 |
čt | 04:53 - 22:22 | 8 - 19 |
pá | 04:53 - 22:22 | 8 - 19 |
so | 06:57 - 22:22 | 20 - 25 |
ne | 06:57 - 22:22 | 20 - 25 |
Provozní upozornění pro IDS JMK trolejbus
Zobrazit všechny aktualizace na 36 (od Komín, Sídliště), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních trolejbus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 36 v reálném čase. (Česká) a sledujte, jak se trolejbus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 36 trolejbus
Ceny IDS JMK 36 (Česká) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
36 (IDS JMK)
První zastávka 36 trolejbus cesty je Komín, Sídliště a poslední zastávka je Česká. 36 (Česká) je v provozu během každý den.
Další informace: 36 má 19 stanic a celková doba cesty je zhruba 22 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, trolejbus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 36 trolejbus stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a trolejbus jízdní řád pro 36 trolejbus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 36 sledovač trolejbus v reálném čase
Sledujte linku 36 (Česká) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 36 trolejbus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK trolejbus a nikdy nezmeškejte svůj trolejbus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli trolejbus, včetně linky 36, v Brno
36 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 26 - Kamenný vrch - Štefánikova čtvrť/ Jízdní řád
- 37 - Mendlovo náměstí - Osová/ Jízdní řád
- 32 - Česká - Hlavní/ Jízdní řád
- 38 - Vozovna Komín - Preslova/ Jízdní řád
- 25 - Osová - Štefánikova čtvrť/ Jízdní řád
- 31 - Šlapanice, Kalvodova - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 39 - Barvičova - Vozovna Komín/ Jízdní řád
- 30 - Černého - Klarisky/ Jízdní řád
- 35 - Barvičova - Vozovna Komín/ Jízdní řád
- 34 - Vychodilova - Česká/ Jízdní řád
- 33 - Slatina, sídliště - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 27 - Jírova - Stará osada/ Jízdní řád