Linka 374
Praha,Kobylisy - Odolena Voda,Závod
CSAD Stredni Cechy, a.s.
Jízdní řád a zastávky CSAD Stredni Cechy, a.s. 374 autobus (Aktualizováno)
374 autobus ה má 20 zastávek odjíždí z Kobylisy a končí v Máslovice.
Vyberte 374 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Máslovice (20 zastávek)
Kobylisy
Vozovna Kobylisy
Počeradská
Prunéřovská
Zdiby, U Celnice
Zdiby, U Parku
Zdiby, Veltěž, Pošta
Zdiby, Veltěž
Zdiby, Přemyšlení
Zdiby, Přemyšlení, V Remízkách
Klecany, U Hřbitova
Klecany, U Kostela
Klecany, Ahold
Větrušice
Klecany, Drasty, Čistírna
Klecany, Drasty
Vodochody, Rozc.Hoštice
Vodochody
Vodochody, U Školy
Máslovice
374 Často kladené dotazy
V kolik začne 374 autobus fungovat?
Služby na 374 autobus začínají v 00:10 dne neděle, pondělí, úterý, středa, pátek, sobota.
V kolik přestává 374 autobus fungovat?
Služby na 374 autobus končí v 23:10 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 374 autobus?
Kdy přijde linka Praha,Kobylisy - Odolena Voda,Závod Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha,Kobylisy - Odolena Voda,Závod Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 374 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 374. autobus zastávka.
374 autobus Jízdní řád
374 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 00:10 - 23:10
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 00:10 - 23:10 | 24 - 60 |
út | 00:10 - 23:10 | 24 - 60 |
st | 00:10 - 23:10 | 24 - 60 |
čt | 06:18 - 23:10 | 24 - 60 |
pá | 00:10 - 23:10 | 24 - 60 |
so | 00:10 - 23:10 | 60 - 100 |
ne | 00:10 - 23:10 | 60 - 100 |
Provozní upozornění pro CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 374 (od Kobylisy), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 374 v reálném čase. (Máslovice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o CSAD Stredni Cechy, a.s..
Jízdné za linku 374 autobus
Ceny CSAD Stredni Cechy, a.s. 374 (Máslovice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek CSAD Stredni Cechy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách CSAD Stredni Cechy, a.s..
374 (CSAD Stredni Cechy, a.s.)
První zastávka 374 autobus cesty je Kobylisy a poslední zastávka je Máslovice. 374 (Máslovice) je v provozu během každý den.
Další informace: 374 má 20 zastávek a celková doba cesty je zhruba 29 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí CSAD Stredni Cechy, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 374 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 374 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 374 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 374 (Máslovice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 374 autobus nebo živou aplikaci pro sledování CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro CSAD Stredni Cechy, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro CSAD Stredni Cechy, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 374, v Praha
374 - Alternativní cíle
CSAD Stredni Cechy, a.s. linky v Praha
- 671 - Jenštejn - Přezletice/ Jízdní řád
- 670 - Brandýs n.L.-St. Boleslav - Sudovo Hlavno/Mečeříž/ Jízdní řád
- 476 - Neratovice - Kostelec nad Labem - Všetaty/ Jízdní řád
- 411 - Praha,Kobylisy - Zdiby,Holosmetky/Zdiby,Brnky/ Jízdní řád
- 413 - Praha - Ledčice - Litoměřice/ Jízdní řád
- 376 - Praha,Letňany - Brandýs n.L.-St. Bol.,Nádr./ Jízdní řád
- 464 - Mělník - Lužec nad Vltavou - Horní Beřkovice/ Jízdní řád
- 166 - Sídliště Čakovice - Střížkov - Domov Seniorů Ďáblice/ Jízdní řád
- 379 - Praha,Černý Most - Brandýs n.L.-St.Bol.,Aut.st./ Jízdní řád
- 373 - Praha,Kobylisy - Veliká Ves/ Jízdní řád
- 669 - Brandýs n.L.-St. Boleslav - Dřísy - Mečeříž/ Jízdní řád
- 691 - Mělník - Liběchov - Vidim/ Jízdní řád
- 655 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Čelákovice - Úvaly/ Jízdní řád
- 103 - Ládví - Ďáblice - Březiněves/ Jízdní řád
- 728 - Mladá Boleslav - Skalsko - Mšeno/ Jízdní řád
- 657 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Odolena Voda/ Jízdní řád
- 478 - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Kostelec nad Labem/ Jízdní řád
- 747 - Mělník - Byšice - Všetaty/ Jízdní řád
- 171 - Depo Hostivař - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 914 - Třebenická - Březiněves/ Jízdní řád