Linka 39
Kotlářka - Vodičkova
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 39 tramvaj (Aktualizováno)
39 tramvaj (Kotlářka) má 28 stanic odjíždí z Vozovna Pankrác a končí v Kotlářka.
Vyberte 39 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kotlářka (28 zastávek)
Vozovna Pankrác
Na Veselí
Kotorská
Pražského Povstání
Palouček
Nuselská Radnice
Náměstí Bratří Synků
Divadlo Na Fidlovačce
Svatoplukova
Ostrčilovo Náměstí
Albertov
Výtoň
Palackého Náměstí
Zborovská
Vodičkova
Lazarská
Lazarská
Národní Třída
Národní Divadlo
Újezd
Švandovo Divadlo
Arbesovo Náměstí
Anděl
Bertramka
U Zvonu
Klamovka
Kavalírka
Kotlářka
39 Často kladené dotazy
V kolik začne 39 tramvaj fungovat?
Služby na 39 tramvaj začínají v 05:09 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 39 tramvaj fungovat?
Služby na 39 tramvaj končí v 23:29 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 39 tramvaj?
Kdy přijde linka Kotlářka - Vodičkova tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kotlářka - Vodičkova tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 39 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 39. tramvaj stanice.
Provozní upozornění pro DPP tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 39 (od Vozovna Pankrác), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 39 v reálném čase. (Kotlářka) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 39 tramvaj
Ceny DPP 39 (Kotlářka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
39 (DPP)
První zastávka 39 tramvaj cesty je Vozovna Pankrác a poslední zastávka je Kotlářka. 39 (Kotlářka) je v provozu během každý den.
Další informace: 39 má 28 stanic a celková doba cesty je zhruba 19 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 39 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 39 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 39 sledovač tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 39 (Kotlářka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 39 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování DPP tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli tramvaj, včetně linky 39, v Praha
39 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 18 - Nádraží Podbaba - Vozovna Pankrác/ Jízdní řád
- 34 - Libeňský most - Špejchar/ Jízdní řád
- 25 - Bílá Hora - Lehovec/ Jízdní řád
- 99 - Sídliště Řepy - Zahradní Město/ Jízdní řád
- 21 - Radlická - Sídliště Modřany/ Jízdní řád
- 1 - Sídliště Petřiny - Spojovací/ Jízdní řád
- 9 - Sídliště Řepy - Spojovací/ Jízdní řád
- 96 - Sídliště Petřiny - Spořilov/ Jízdní řád
- 15 - Kotlářka - Olšanské hřbitovy/ Jízdní řád
- 94 - Slivenec - Lehovec/ Jízdní řád
- 14 - Palmovka - Spořilov/ Jízdní řád
- 33 - Nádraží Braník - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 10 - Sídliště Řepy - Sídliště Ďáblice/ Jízdní řád
- 3 - Březiněveská - Nádraží Braník - Sídliště Modřany/ Jízdní řád
- 30 - Březiněveská / Kobylisy - Dědina/ Jízdní řád
- 7 - Radlická - Lehovec/ Jízdní řád
- 19 - Depo Hostivař - Pankrác/ Jízdní řád
- 95 - Vozovna Kobylisy - Ústřední dílny Dopravního podniku/ Jízdní řád
- 26 - Dědina - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 2 - Sídliště Petřiny - Nádraží Braník/ Jízdní řád