Linka 392
Praha,Smíchovské nádraží - Příbram,aut.nádr.
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 392 autobus (Aktualizováno)
392 autobus ה má 8 zastávek odjíždí z Příbram, Aut.Nádr. a končí v Buková U Příbramě.
Vyberte 392 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Buková U Příbramě (8 zastávek)
Příbram, Aut.Nádr.
Příbram, Jiráskovy Sady
Příbram, Fibichova
Pičín, Žírovy
Pičín, Revoluční
Pičín
Pičín, U Hřbitova
Buková U Příbramě
392 Často kladené dotazy
V kolik začne 392 autobus fungovat?
Služby na 392 autobus začínají v 06:32 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 392 autobus fungovat?
Služby na 392 autobus končí v 15:09 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 392 autobus?
Kdy přijde linka Praha,Smíchovské nádraží - Příbram,aut.nádr. Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha,Smíchovské nádraží - Příbram,aut.nádr. Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 392 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 392. autobus zastávka.
392 autobus Jízdní řád
392 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 06:32 - 15:09
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:32 - 15:09 | 517 |
út | 06:32 - 15:09 | 517 |
st | 06:32 - 15:09 | 517 |
čt | 06:32 - 15:09 | 517 |
pá | 06:32 - 15:09 | 517 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 392 (od Příbram, Aut.Nádr.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 392 v reálném čase. (Buková U Příbramě) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Jízdné za linku 392 autobus
Ceny ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 392 (Buková U Příbramě) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
392 (ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.)
První zastávka 392 autobus cesty je Příbram, Aut.Nádr. a poslední zastávka je Buková U Příbramě. 392 (Buková U Příbramě) je v provozu během víkendy.
Další informace: 392 má 8 zastávek a celková doba cesty je zhruba 24 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 392 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 392 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 392 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 392 (Buková U Příbramě) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 392 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 392, v Praha
392 - Alternativní cíle
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. linky v Praha
- 313 - Praha,Nádraží Radotín - Černošice,Žel.zast./ Jízdní řád
- 634 - Hostomice - Skřipel - Lážovice - Všeradice/ Jízdní řád
- 541 - Nymburk - Úmyslovice - Městec Králové - Dlouhopolsko/ Jízdní řád
- 559 - Sedlčany - Nechvalice - Sedlec-Prčice/ Jízdní řád
- 505 - MHD Příbram 505 Orlov - Aut.nádr. - II.poliklinika - Lazec - Kozičín/ Jízdní řád
- 531 - Hořovice - Příbram/ Jízdní řád
- 639 - Hořovice - Hostomice - Dobříš/ Jízdní řád
- 502 - MHD Příbram 502 Brod,obec - Zdaboř - II. poliklinika - Svatá Hora/ Jízdní řád
- 545 - Hořovice - Zaječov - Strašice/ Jízdní řád
- 395 - Praha,Smíchovské nádraží - Příbram,Březové Hory/ Jízdní řád
- 509 - Trhové Dušníky - Příbram - Láz/ Jízdní řád
- 547 - Hořovice - Kařez - Cerhovice/ Jízdní řád
- 725 - Mladá Boleslav - Markvartice - Sobotka/ Jízdní řád
- 549 - Sedlčany - Krásná Hora nad Vltavou - Klučenice/ Jízdní řád
- 418 - Praha,Stodůlky - Jinočany,Logport/ Jízdní řád
- 532 - Votice,Beztahov - Jankov,Bedřichovice/ Jízdní řád
- 520 - Dobříš - Nečín - Kamýk nad Vltavou/ Jízdní řád
- 503 - MHD Příbram 503 Svatá Hora - Milínská - Zdaboř - Drkolnov - Březové Hory - Aut.nádr. - Svatá Hora/ Jízdní řád
- 496 - Březnice - Bělčice - Blatná/ Jízdní řád