Linka 403
Ostopovice, Smyčka
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 403 autobus (Aktualizováno)
403 autobus (Ostopovice, Smyčka) má 13 zastávek odjíždí z Labská a končí v Ostopovice, Smyčka.
Vyberte 403 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ostopovice, Smyčka (13 zastávek)
Labská
Vltavská
POD Nemocnicí
Osová
Kosmonautů
Svah
Čermákova
Točná
POD Dálnicí
Ostopovice, Branky
Ostopovice, Náměstí
Ostopovice, Rozcestí
Ostopovice, Smyčka
403 Často kladené dotazy
V kolik začne 403 autobus fungovat?
Služby na 403 autobus začínají v 05:18 dne neděle, sobota.
V kolik přestává 403 autobus fungovat?
Služby na 403 autobus končí v 00:18 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek.
V kolik dorazí 403 autobus?
Kdy přijde linka Ostopovice, Smyčka autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ostopovice, Smyčka autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 403 autobus společnosti IDS JMK na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa?
Provozní doba 403 autobus na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 403 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 403. autobus zastávka.
403 autobus Jízdní řád
403 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 18:57 - 00:18
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 18:57 - 00:18 | 46 - 165 |
út | 18:57 - 00:18 | 46 - 165 |
st | 18:57 - 00:18 | 46 - 165 |
čt | 18:57 - 00:18 | 46 - 165 |
pá | 18:57 - 01:18 | 94 - 165 |
so | 05:18 - 01:18 | 88 - 120 |
ne | 05:18 - 00:18 | 76 - 157 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 403 (od Labská), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 403 v reálném čase. (Ostopovice, Smyčka) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 403 autobus
Ceny IDS JMK 403 (Ostopovice, Smyčka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
403 (IDS JMK)
První zastávka 403 autobus cesty je Labská a poslední zastávka je Ostopovice, Smyčka. 403 (Ostopovice, Smyčka) je v provozu během každý den.
Další informace: 403 má 13 zastávek a celková doba cesty je zhruba 9 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 403 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 403 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 403 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 403 (Ostopovice, Smyčka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 403 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 403, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 273 - Březová nad Svitavou, náměstí - Letovice, Lhota u Letovic/ Jízdní řád
- 902 - Hodonín, Nesyt, farma - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 313 - Kuřim, železniční stanice - Lysice, škola točna/ Jízdní řád
- 920 - Strážnice, aut. st. - Tvarožná Lhota, Lučina/ Jízdní řád
- 406 - Ivančice, náměstí - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 632 - Slavkov u Brna, žel. st. - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 152 - Blansko, aut. st. - Kuřim, železniční stanice/ Jízdní řád
- 271 - Letovice, Kochov - Velké Opatovice, aut.st./ Jízdní řád
- E75 - Židenice, nádraží - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 742 - Vyškov, Pustiměřská - Vyškov, Poliklinika/ Jízdní řád
- 166 - Brankovice, motorest - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 702 - Úzká - Viničné Šumice, točna/ Jízdní řád
- E76 - Hlavní nádraží - Letiště Tuřany - terminál/ Jízdní řád
- 807 - Znojmo, Koželužská, u mostu - Znojmo, Mramotice, u čekárny/ Jízdní řád
- 662 - Kobylí - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 402 - Veverské Knínice, horní konec - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 744 - Vyškov, Fritzmeier - Vyškov, VTÚPV/ Jízdní řád
- 154 - Židlochovice, železniční stanice - Ivančice, Oslavanská/ Jízdní řád
- 78 - Modřice, Olympia - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 756 - Vyškov, Autobusové nádraží - Podivice/ Jízdní řád