Linka 403
Troubsko, Obecní Úřad
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 403 autobus (Aktualizováno)
403 autobus (Troubsko, Obecní Úřad) má 18 zastávek odjíždí z Labská a končí v Troubsko, Obecní Úřad.
Vyberte 403 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Troubsko, Obecní Úřad (18 zastávek)
Labská
Vltavská
POD Nemocnicí
Osová
Kosmonautů
Svah
Čermákova
Točná
POD Dálnicí
Ostopovice, Branky
Ostopovice, Náměstí
Ostopovice, Rozcestí
Ostopovice, Smyčka
Ostopovice, Lipová
Troubsko, U Dráhy
Troubsko, Nová
Troubsko, Kaplička
Troubsko, Obecní Úřad
403 Často kladené dotazy
V kolik začne 403 autobus fungovat?
Služby na 403 autobus začínají v 07:57 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 403 autobus fungovat?
Služby na 403 autobus končí v 20:27 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 403 autobus?
Kdy přijde linka Troubsko, Obecní Úřad autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Troubsko, Obecní Úřad autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 403 autobus společnosti IDS JMK na Den Jana Husa?
Provozní doba 403 autobus na Den Jana Husa se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 403 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 403. autobus zastávka.
403 autobus Jízdní řád
403 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 07:57 - 20:27
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:57 - 20:27 | 750 |
út | 07:57 - 20:27 | 750 |
st | 07:57 - 20:27 | 750 |
čt | 07:57 - 20:27 | 750 |
pá | 07:57 - 20:27 | 750 |
so | 22:55 | Jediný odjezd |
ne | 22:55 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 403 (od Labská), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 403 v reálném čase. (Troubsko, Obecní Úřad) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 403 autobus
Ceny IDS JMK 403 (Troubsko, Obecní Úřad) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
403 (IDS JMK)
První zastávka 403 autobus cesty je Labská a poslední zastávka je Troubsko, Obecní Úřad. 403 (Troubsko, Obecní Úřad) je v provozu během každý den.
Další informace: 403 má 18 zastávek a celková doba cesty je zhruba 16 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 403 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 403 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 403 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 403 (Troubsko, Obecní Úřad) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 403 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 403, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 902 - Hodonín, Nesyt, farma - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 49 - Úzká - Modřice, Olympia/ Jízdní řád
- 444 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Višňové, náměstí/ Jízdní řád
- 153 - Tišnov, železniční stanice - Ivančice, náměstí/ Jízdní řád
- 58 - Líšeň, hřbitov - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 440 - Moravský Krumlov, průmyslová zóna - Moravský Krumlov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 611 - Lovčičky - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 903 - Hodonín, železniční stanice - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 450 - Jiřice u Miroslavi - Miroslav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- N97 - Líšeň, hřbitov - Jírovcova/ Jízdní řád
- 109 - ÚAN Zvonařka - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 108 - Hlavní nádraží - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- E76 - Hlavní nádraží - Letiště Tuřany - terminál/ Jízdní řád
- 573 - Prušánky, obecní úřad - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 68 - Myslivna - Šumavská/ Jízdní řád
- 744 - Vyškov, Fritzmeier - Vyškov, VTÚPV/ Jízdní řád
- 251 - Rájec-Jestřebí, železniční stanice - Jevíčko, nám./ Jízdní řád
- 332 - Lomnice, náměstí - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 806 - Znojmo, Cínová hora, točna - Znojmo, Vančurova DPS/ Jízdní řád
- 665 - Strážnice, aut. st. - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád