לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 42 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 42 (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בכניסה ראשית/הדסה עין כרם ומסתיים במסוף הר הצופים/מרטין בובר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 42 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: כניסה ראשית/הדסה עין כרם←מסוף הר הצופים/מרטין בובר (34 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
כניסה ראשית/הדסה עין כרם
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז הסטודנט/הדסה עין כרם
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אורה
צפה בלוח הזמנים המלא
הכפר השוודי/סולד
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז פיליפ ליאון/סולד
צפה בלוח הזמנים המלא
המפלצת/טהון
צפה בלוח הזמנים המלא
טהון/בורוכוב
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי/אורוגוואי
צפה בלוח הזמנים המלא
אורוגואי/מרקו ברוך
צפה בלוח הזמנים המלא
גולומב/בוליביה
צפה בלוח הזמנים המלא
גולומב/קוליץ
צפה בלוח הזמנים המלא
גולומב/הצלם רחמים
צפה בלוח הזמנים המלא
גולומב/סן מרטין
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת פת/הרב הרצוג
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב הרצוג/שח''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
בזק/זלמן שניאור
צפה בלוח הזמנים המלא
גרשון שקד/בצלאל בזק
צפה בלוח הזמנים המלא
קמפוס ספרא/המכון למדעי החיים
צפה בלוח הזמנים המלא
הספרייה הלאומית
צפה בלוח הזמנים המלא
קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה
צפה בלוח הזמנים המלא
וולפסון/קפלן
צפה בלוח הזמנים המלא
קרית הממשלה/לורך
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת רמות/ידין
צפה בלוח הזמנים המלא
ההגנה/אצ''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי/ההגנה
צפה בלוח הזמנים המלא
האצ''ל/דקר
צפה בלוח הזמנים המלא
לח''י/ההתנדבויות
צפה בלוח הזמנים המלא
שד' צ'רצ'יל/קציר
צפה בלוח הזמנים המלא
הדסה הר הצופים/שד' צ'רצ'יל
צפה בלוח הזמנים המלא
האוניברסיטה העברית/שד' צ'רצ'יל
צפה בלוח הזמנים המלא
האוניברסיטה העברית הר הצופים/מרטין בובר
צפה בלוח הזמנים המלא
מחנה עופרית/מרטין בובר
צפה בלוח הזמנים המלא
אקדמיה בצלאל/מרטין בובר
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף הר הצופים/מרטין בובר
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 42
מתי מתחיל לפעול קו 42?
קו 42 מתחיל לפעול ב-08:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 42 מפסיק לעבוד?
קו 42 מפסיק לפעול ב-20:25 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 42?
כדי לראות מתי קו כניסה ראשית/הדסה עין כרם←מסוף הר הצופים/מרטין בובר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כניסה ראשית/הדסה עין כרם←מסוף הר הצופים/מרטין בובר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 42 (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←מסוף הר הצופים/מרטין בובר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כניסה ראשית/הדסה עין כרם←מסוף הר הצופים/מרטין בובר (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 42 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 42 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 42 של אגד (Egged) - כניסה ראשית/הדסה עין כרם←מסוף הר הצופים/מרטין בובר
קו האוטובוס 42, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 08:15 - 20:25
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
08:15 - 20:25
30 - 45
ב׳
08:15 - 20:25
30 - 45
ג׳
08:15 - 20:25
30 - 45
ד׳
08:15 - 20:25
30 - 45
ה׳
08:15 - 20:25
30 - 45
ו׳
לא פעיל
לא פעיל
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל42 (מ כניסה ראשית/הדסה עין כרם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 42 (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 42
תעריף הנסיעה ב42 (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
42 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 42 היא כניסה ראשית/הדסה עין כרם והתחנה האחרונה היא מסוף הר הצופים/מרטין בובר.
קו 42 (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 42. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 42.
קו 42 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 42 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 42 (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 42 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 42 ב-ישראל