Linka 422
Zastávka, Železniční Stanice
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 422 autobus (Aktualizováno)
422 autobus ה má 7 zastávek odjíždí z Hlína a končí v Zastávka, Železniční Stanice.
Vyberte 422 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Zastávka, Železniční Stanice (7 zastávek)
Hlína
Hlína, Samota
Neslovice
Neslovice, Škola
Kratochvilka
Babice U Rosic
Zastávka, Železniční Stanice
422 Často kladené dotazy
V kolik začne 422 autobus fungovat?
Služby na 422 autobus začínají v 04:06 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 422 autobus fungovat?
Služby na 422 autobus končí v 18:56 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 422 autobus?
Kdy přijde linka Zastávka, Železniční Stanice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Zastávka, Železniční Stanice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 422 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 422. autobus zastávka.
422 autobus Jízdní řád
422 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:06 - 23:53
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:06 - 23:53 | 57 - 164 |
út | 04:06 - 23:53 | 57 - 164 |
st | 04:06 - 23:53 | 57 - 164 |
čt | 04:06 - 23:53 | 57 - 164 |
pá | 04:06 - 23:53 | 57 - 164 |
so | 06:56 - 18:56 | 240 - 480 |
ne | 06:56 - 18:56 | 240 - 480 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 422 (od Hlína), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 422 v reálném čase. (Zastávka, Železniční Stanice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 422 autobus
Ceny IDS JMK 422 (Zastávka, Železniční Stanice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
422 (IDS JMK)
První zastávka 422 autobus cesty je Hlína a poslední zastávka je Zastávka, Železniční Stanice. 422 (Zastávka, Železniční Stanice) je v provozu během každý den.
Další informace: 422 má 7 zastávek a celková doba cesty je zhruba 25 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 422 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 422 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 422 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 422 (Zastávka, Železniční Stanice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 422 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 422, v Brno
422 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 912 - Bzenec, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 226 - Blansko, Obůrka - Blansko, Skalní Mlýn/ Jízdní řád
- 275 - Olešnice, nám. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- X49 - Úzká - Dvůr v lese/ Jízdní řád
- 55 - Mariánské údolí - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 54 - Zoologická zahrada - Zoologická zahrada/ Jízdní řád
- 250 - Boskovice, hřbitov - Černá Hora, nám./ Jízdní řád
- 164 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Pohořelice, průmyslová zóna jih/ Jízdní řád
- 522 - Hustopeče, autobusové nádraží - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- N97 - Líšeň, hřbitov - Jírovcova/ Jízdní řád
- 701 - Pozořice, škola - Úzká/ Jízdní řád
- 836 - Lechovice, obecní úřad - Hodonice, střed/ Jízdní řád
- 825 - Hluboké Mašůvky, hostinec - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 50 - Mariánské náměstí - Zoologická zahrada/ Jízdní řád
- 801 - Znojmo, Nemocnice - Znojmo, Hradiště, sýpka/ Jízdní řád
- 261 - Protivanov - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 818 - Šatov, železniční stanice - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 443 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Tavíkovice, hostinec/ Jízdní řád
- 541 - Hustopeče, autobusové nádraží - Velké Hostěrádky, obecní úřad/ Jízdní řád
- 601 - ÚAN Zvonařka - Slavkov u Brna, poliklinika/ Jízdní řád