Linka 430
Lysá nad Labem - Milovice - Lipník
Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.
Jízdní řád a zastávky Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. 430 autobus (Aktualizováno)
430 autobus ה má 15 zastávek odjíždí z Lysá N.L., Žel.St. a končí v Milovice, Balonka.
Vyberte 430 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Milovice,Balonka (15 zastávek)
Lysá N.L., Žel.St.
Lysá N.L., Pošta
Lysá N.L., Sídl.
Milovice, Benátecká Vrutice
Milovice, Benátecká Vrutice, Armádní
Milovice, Sluneční Vrch
Milovice, Sídliště Průběžná
Milovice, Sportovní
Milovice, Park Mirakulum
Milovice, Tyršova
Milovice, Armádní
Milovice, Radnice
Milovice, Žel.St.
Milovice, Letecká
Milovice, Balonka
430 Často kladené dotazy
V kolik začne 430 autobus fungovat?
Služby na 430 autobus začínají v 05:46 dne neděle, sobota.
V kolik přestává 430 autobus fungovat?
Služby na 430 autobus končí v 11:31 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 430 autobus?
Kdy přijde linka Lysá nad Labem - Milovice - Lipník Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Lysá nad Labem - Milovice - Lipník Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 430 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 430. autobus zastávka.
430 autobus Jízdní řád
430 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 06:16 - 21:01
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:16 - 21:01 | 22 - 233 |
út | 06:16 - 21:01 | 22 - 233 |
st | 06:16 - 21:01 | 22 - 233 |
čt | 06:16 - 21:01 | 22 - 233 |
pá | 06:16 - 21:01 | 22 - 233 |
so | 05:46 - 11:31 | 105 - 240 |
ne | 05:46 - 11:31 | 105 - 240 |
Provozní upozornění pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.
Zobrazit všechny aktualizace na 430 (od Lysá N.L., Žel.St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 430 v reálném čase. (Milovice,Balonka) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o..
Jízdné za linku 430 autobus
Ceny Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. 430 (Milovice,Balonka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o..
430 (Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.)
První zastávka 430 autobus cesty je Lysá N.L., Žel.St. a poslední zastávka je Milovice, Balonka. 430 (Milovice,Balonka) je v provozu během každý den.
Další informace: 430 má 15 zastávek a celková doba cesty je zhruba 21 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 430 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 430 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 430 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 430 (Milovice,Balonka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 430 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 430, v Praha
Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. linky v Praha
- 598 - Poděbrady - Opočnice - Městec Králové - Kněžice/ Jízdní řád
- 533 - Kutná Hora - Týnec nad Labem - Chlumec nad Cidlinou/ Jízdní řád
- 897 - Kostomlaty nad Labem - Lysá nad Labem/ Jízdní řád
- 436 - Nymburk - Vlkava - Lipník/ Jízdní řád
- 706 - Uhlířské Janovice - Zásmuky - Kolín - Žiželice/ Jízdní řád
- 707 - Kolín - Nové Dvory - Svatý Mikuláš - Kolín/ Jízdní řád
- 674 - Nymburk - Netřebice - Křinec - Rožďalovice/ Jízdní řád
- 433 - Nymburk - Sadská - Pečky/ Jízdní řád
- 543 - Poděbrady - Opolany - Hradčany/ Jízdní řád
- 443 - Nymburk - Sadská - Čelákovice/ Jízdní řád
- 542 - Poděbrady - Dymokury - Rožďalovice/ Jízdní řád
- 499 - Nymburk - Loučeň - Semčice - Mladá Boleslav/ Jízdní řád
- 487 - Kolín - Uhlířské Janovice - Kácov - Vlašim/ Jízdní řád
- 426 - Pečky - Klučov,Skramníky - Český Brod - Tuklaty,Tlustovousy/ Jízdní řád
- 493 - Nymburk - Poděbrady/ Jízdní řád
- 424 - Kolín - Toušice - Kouřim - Ždánice/ Jízdní řád
- 675 - Kolín - Cerhenice - Pečky/ Jízdní řád
- 538 - Městec Králové - Křinec/ Jízdní řád
- 497 - Nymburk - Kostomlaty nad Labem - Milovice/ Jízdní řád