Linka 44
Ostrava, Poruba, Otakara Jeremiáše
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik Ostrava a.s. 44 autobus (Aktualizováno)
44 autobus (Ostrava, Poruba, Otakara Jeremiáše) má 19 zastávek odjíždí z Svinov, Mosty a končí v Poruba, Otakara Jeremiáše.
Vyberte 44 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ostrava, Poruba, Otakara Jeremiáše (19 zastávek)
Svinov, Mosty
Třebovice, Tesco
Poruba, Řecká
Poruba, Mongolská
Poruba, Jižní Svahy
Poruba, Kubánská
Poruba, Francouzská
Poruba, Nezvalovo Nám.
Poruba, Věžičky
Poruba, Vozovna
Poruba, Slavíkova
Poruba, Nám. Družby
Poruba, Čistírny
Poruba, Bedřicha Nikodéma
Poruba, Dílny Dp Ostrava
Poruba, Josefa Skupy
Poruba, Duha
Poruba, Duha
Poruba, Otakara Jeremiáše
44 Často kladené dotazy
V kolik začne 44 autobus fungovat?
Služby na 44 autobus začínají v 04:25 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 44 autobus fungovat?
Služby na 44 autobus končí v 22:13 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 44 autobus?
Kdy přijde linka Ostrava, Poruba, Otakara Jeremiáše autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ostrava, Poruba, Otakara Jeremiáše autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 44 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 44. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 44 (od Svinov, Mosty), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 44 v reálném čase. (Ostrava, Poruba, Otakara Jeremiáše) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik Ostrava a.s..
Jízdné za linku 44 autobus
Ceny Dopravní podnik Ostrava a.s. 44 (Ostrava, Poruba, Otakara Jeremiáše) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik Ostrava a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik Ostrava a.s..
44 (Dopravní podnik Ostrava a.s.)
První zastávka 44 autobus cesty je Svinov, Mosty a poslední zastávka je Poruba, Otakara Jeremiáše. 44 (Ostrava, Poruba, Otakara Jeremiáše) je v provozu během každý den.
Další informace: 44 má 19 zastávek a celková doba cesty je zhruba 25 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik Ostrava a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 44 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 44 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 44 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 44 (Ostrava, Poruba, Otakara Jeremiáše) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 44 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik Ostrava a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik Ostrava a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 44, v Ostrava
44 - Alternativní cíle
Dopravní podnik Ostrava a.s. linky v Ostrava
- X64 - Klimkovice, Centrum - Klimkovice, Hýlov, Sanatoria/ Jízdní řád
- 29 - Ostrava, Hranečník - Šenov, Náměstí/ Jízdní řád
- 201 - Radvanice, Ludvíkova - Přívoz, Hlavní Nádraží/ Jízdní řád
- 34 - Mor. Ostrava, Křižíkova - Hlučín, Aut. Nádr./ Jízdní řád
- 92 - Kunčice, Nádraží - Sl. Ostrava, Gymnázium/ Jízdní řád
- 61 - Ostrava, Hranečník - Ostrava, Výškovice/ Jízdní řád
- 73 - Hrabová, Prům. Zóna Jih - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 31 - Kunčice, Nová Huť Jižní Brána - Ostrava, Výškovice/ Jízdní řád
- 96 - Hrabůvka, Poliklinika - Zábřeh, Korýtko/ Jízdní řád
- 45 - Kunčice, Nová Huť Hlavní Brána - Poruba, Dílny Dp Ostrava/ Jízdní řád
- 77 - Ostrava, Výškovice - Hrabová, Statek/ Jízdní řád
- X46 - Polanka, Střed - Ostrava, Polanka/ Jízdní řád
- 98 - Petřkovice, Náměstí - Petřkovice, Nordpól/ Jízdní řád
- 76 - Svinov, Mosty - Ostrava, Polanka/ Jízdní řád
- X58 - Ostrava, Plesná - Plesná, Plesenka/ Jízdní řád
- 22 - Mor. Ostrava, Most M. Sýkory - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 46B - Svinov, Mosty - Polanka, Střed/ Jízdní řád
- 46 - Ostrava, Polanka - Ostrava, Krásné Pole/ Jízdní řád
- 54 - Mor. Ostrava, Nová Radnice - Poruba, Studentské Koleje/ Jízdní řád
- 40 - Poruba, Radnice - Plesná, Globus/ Jízdní řád