Linka 464
Mělník - Lužec nad Vltavou - Horní Beřkovice
CSAD Stredni Cechy, a.s.
Jízdní řád a zastávky CSAD Stredni Cechy, a.s. 464 autobus (Aktualizováno)
464 autobus ה má 3 zastávek odjíždí z Vraňany, Žel.St. a končí v Lužec N.Vlt..
Přehled jízdního řádu 464 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 18:45. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 464 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Lužec N.Vlt. (3 zastávek)
Vraňany, Žel.St.
Vraňany, Škola
Lužec N.Vlt.
464 Často kladené dotazy
V kolik začne 464 autobus fungovat?
Služby na 464 autobus začínají v 18:45 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 464 autobus fungovat?
Služby na 464 autobus končí v 18:45 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 464 autobus?
Kdy přijde linka Mělník - Lužec nad Vltavou - Horní Beřkovice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Mělník - Lužec nad Vltavou - Horní Beřkovice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 464 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 464. autobus zastávka.
464 autobus Jízdní řád
464 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 18:45
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 18:45 | Jediný odjezd |
út | 18:45 | Jediný odjezd |
st | 18:45 | Jediný odjezd |
čt | 18:45 | Jediný odjezd |
pá | 18:45 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 464 (od Vraňany, Žel.St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 464 v reálném čase. (Lužec N.Vlt.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o CSAD Stredni Cechy, a.s..
Jízdné za linku 464 autobus
Ceny CSAD Stredni Cechy, a.s. 464 (Lužec N.Vlt.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek CSAD Stredni Cechy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách CSAD Stredni Cechy, a.s..
464 (CSAD Stredni Cechy, a.s.)
První zastávka 464 autobus cesty je Vraňany, Žel.St. a poslední zastávka je Lužec N.Vlt.. 464 (Lužec N.Vlt.) je v provozu během víkendy.
Další informace: 464 má 3 zastávek a celková doba cesty je zhruba 8 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí CSAD Stredni Cechy, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 464 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 464 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 464 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 464 (Lužec N.Vlt.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 464 autobus nebo živou aplikaci pro sledování CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro CSAD Stredni Cechy, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro CSAD Stredni Cechy, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 464, v Praha
CSAD Stredni Cechy, a.s. linky v Praha
- 670 - Brandýs n.L.-St. Boleslav - Sudovo Hlavno/Mečeříž/ Jízdní řád
- 471 - Mělník - Neratovice - Kostelec nad Labem/ Jízdní řád
- 671 - Jenštejn - Přezletice/ Jízdní řád
- 371 - Praha,Kobylisy - Klecany,Klecánky/Husinec,Řež,Závod/ Jízdní řád
- 375 - Praha,Českomoravská - Brandýs n.L.-St.Bol.,Žel.st./ Jízdní řád
- 372 - Praha,Kobylisy - Kralupy n. Vlt.,Žel.st./ Jízdní řád
- 411 - Praha,Kobylisy - Zdiby,Holosmetky/Zdiby,Brnky/ Jízdní řád
- 477 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Mratín - Brandýs n.L.-St.Boleslav/ Jízdní řád
- 958 - Praha,Kobylisy - Odolena Voda,Dolní náměstí/ Jízdní řád
- 729 - Mladá Boleslav - Doubravička - Skalsko/ Jízdní řád
- 257 - Miškovice - Náměstí Jiřího Berana/ Jízdní řád
- 374 - Praha,Kobylisy - Odolena Voda,Závod/ Jízdní řád
- 379 - Praha,Černý Most - Brandýs n.L.-St.Bol.,Aut.st./ Jízdní řád
- 413 - Praha - Ledčice - Litoměřice/ Jízdní řád
- 953 - Praha,Lehovec - Brandýs n.L.-St.Boleslav,Aut.st./ Jízdní řád
- 186 - Černý Most - Nádraží Satalice - Vinoř/ Jízdní řád
- 667 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Horky nad Jizerou/ Jízdní řád
- 346 - Praha,Černý Most - Brandýs n.L.-St.Bol.,Nem. - Praha,Černý Most/ Jízdní řád
- 457 - Kralupy nad Vltavou,Velvarská - Kralupy nad Vltavou,obchodní centrum/ Jízdní řád