Linka 484
Horoušany
ARRIVA PRAHA s.r.o
Jízdní řád a zastávky ARRIVA PRAHA s.r.o 484 autobus (Aktualizováno)
484 autobus (Horoušany) má 7 zastávek odjíždí z Úvaly, Žel.St. a končí v Horoušany.
Vyberte 484 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Horoušany (7 zastávek)
Úvaly, Žel.St.
Úvaly, Elektromechanika
Úvaly, Hodov
Úvaly, Zálesí
Horoušany, Horoušánky, Náves
Horoušany, Horoušánky, Za Panskou Zahradou
Horoušany
484 Často kladené dotazy
V kolik začne 484 autobus fungovat?
Služby na 484 autobus začínají v 15:26 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 484 autobus fungovat?
Služby na 484 autobus končí v 21:56 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 484 autobus?
Kdy přijde linka Horoušany autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Horoušany autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 484 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 484. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro ARRIVA PRAHA s.r.o autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 484 (od Úvaly, Žel.St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 484 v reálném čase. (Horoušany) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA PRAHA s.r.o.
Jízdné za linku 484 autobus
Ceny ARRIVA PRAHA s.r.o 484 (Horoušany) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA PRAHA s.r.o najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA PRAHA s.r.o.
484 (ARRIVA PRAHA s.r.o)
První zastávka 484 autobus cesty je Úvaly, Žel.St. a poslední zastávka je Horoušany. 484 (Horoušany) je v provozu během víkendy.
Další informace: 484 má 7 zastávek a celková doba cesty je zhruba 8 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA PRAHA s.r.o navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 484 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 484 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 484 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 484 (Horoušany) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 484 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA PRAHA s.r.o autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA PRAHA s.r.o nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA PRAHA s.r.o a jakýkoli autobus, včetně linky 484, v Praha
484 - Alternativní cíle
ARRIVA PRAHA s.r.o linky v Praha
- BB1 - (BB1) Budějovická - Delta/ Jízdní řád
- 344 - Praha,Černý Most - Horoušany,U rybníka/ Jízdní řád
- 797 - Vranov,Vranovská Lhota - Chocerady/ Jízdní řád
- 444 - Kamenice - Jílové u Prahy - Davle/ Jízdní řád
- 208 - Depo Hostivař - Obchodní centrum Štěrboholy - Vinice Dolní Počernice/ Jízdní řád
- 343 - Praha,Nádraží Klánovice-sever - Nehvizdy,Škola/ Jízdní řád
- 339 - Praha,Budějovická - Týnec nad Sázavou,Železniční stanice/ Jízdní řád
- 341 - Praha,Obchodní náměstí - Jílové u Prahy,náměstí/ Jízdní řád
- 956 - Praha,Budějovická - Jílové u Prahy,Náměstí/ Jízdní řád
- 677 - Úvaly - Vyšehořovice - Nehvizdy/ Jízdní řád
- 465 - Chocerady - Chocerady,Samechov/ Jízdní řád
- 653 - Ondřejov - Kaliště,Poddubí/ Jízdní řád
- 268 - Želivského - Olšanské hřbitovy/ Jízdní řád
- 445 - Březová-Oleško - Vrané nad Vltavou - Jílové u Prahy/ Jízdní řád
- 483 - Vlašim - Tehov - Divišov - Chocerady/ Jízdní řád
- 204 - Stavební zóna Horní Počernice - Sídliště Petrovice/ Jízdní řád
- 462 - Mnichovice - Strančice - Kunice,Všešímy/ Jízdní řád
- 328 - Praha,Opatov - Modletice,Doubravice/ Jízdní řád
- 397 - Praha,Opatov - Modletice,Doubravice/ Jízdní řád
- 303 - Praha,Černý Most - Křenice/ Jízdní řád