Linka 490
Strančice - Ondřejov - Stříbrná Skalice
ARRIVA PRAHA s.r.o
Jízdní řád a zastávky ARRIVA PRAHA s.r.o 490 autobus (Aktualizováno)
490 autobus ה má 20 zastávek odjíždí z Stříbrná Skalice, Náměstí a končí v Strančice, Žel.St..
Vyberte 490 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Strančice,Žel.St. (20 zastávek)
Stříbrná Skalice, Náměstí
Stříbrná Skalice, V Můstkách
Stříbrná Skalice, Hrad.Střimelice
Stříbrná Skalice, Kost.Střimelice
Stř.Skalice, Kost.Střimel., Skalka
Ondřejov, Dlážděná
Ondřejov, Náměstí
Ondřejov, Turkovická
Ondřejov, Turkovice
Hrusice, Na Šmejkalce
Hrusice
Hrusice, Vlčí Halíř
Mnichovice, U Hřbitova
Mnichovice, Závěrka
Mnichovice, Požární Dům
Mnichovice, Nám.
Mnichovice, Zdrav.Stř.
Mnichovice, Bytovky
Všestary, Vávrov
Strančice, Žel.St.
490 Často kladené dotazy
V kolik začne 490 autobus fungovat?
Služby na 490 autobus začínají v 04:43 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 490 autobus fungovat?
Služby na 490 autobus končí v 19:43 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 490 autobus?
Kdy přijde linka Strančice - Ondřejov - Stříbrná Skalice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Strančice - Ondřejov - Stříbrná Skalice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 490 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 490. autobus zastávka.
490 autobus Jízdní řád
490 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:43 - 19:44
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:43 - 19:44 | 15 - 75 |
út | 04:43 - 19:44 | 15 - 75 |
st | 04:43 - 19:44 | 15 - 75 |
čt | 04:43 - 19:44 | 15 - 75 |
pá | 04:43 - 19:44 | 15 - 75 |
so | 06:43 - 19:43 | 210 - 300 |
ne | 06:43 - 19:43 | 210 - 300 |
Provozní upozornění pro ARRIVA PRAHA s.r.o autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 490 (od Stříbrná Skalice, Náměstí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 490 v reálném čase. (Strančice,Žel.St.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA PRAHA s.r.o.
Jízdné za linku 490 autobus
Ceny ARRIVA PRAHA s.r.o 490 (Strančice,Žel.St.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA PRAHA s.r.o najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA PRAHA s.r.o.
490 (ARRIVA PRAHA s.r.o)
První zastávka 490 autobus cesty je Stříbrná Skalice, Náměstí a poslední zastávka je Strančice, Žel.St.. 490 (Strančice,Žel.St.) je v provozu během každý den.
Další informace: 490 má 20 zastávek a celková doba cesty je zhruba 40 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA PRAHA s.r.o navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 490 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 490 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 490 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 490 (Strančice,Žel.St.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 490 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA PRAHA s.r.o autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA PRAHA s.r.o nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA PRAHA s.r.o a jakýkoli autobus, včetně linky 490, v Praha
490 - Alternativní cíle
ARRIVA PRAHA s.r.o linky v Praha
- 391 - Praha,Nádraží Klánovice - Úvaly,žel.st./ Jízdní řád
- 343 - Praha,Nádraží Klánovice-sever - Nehvizdy,Škola/ Jízdní řád
- 348 - Praha,Bulovka - Obříství/ Jízdní řád
- 211 - Nádraží Klánovice - Sídliště Rohožník/ Jízdní řád
- 223 - Sídliště Černý Most - Černý Most - Sídliště Horní Počernice/ Jízdní řád
- 209 - Letňany - Ve Žlíbku - Nádraží Uhříněves/ Jízdní řád
- 445 - Březová-Oleško - Vrané nad Vltavou - Jílové u Prahy/ Jízdní řád
- 956 - Praha,Budějovická - Jílové u Prahy,Náměstí/ Jízdní řád
- 362 - Praha,Budějovická - Jílové u Prahy,náměstí/ Jízdní řád
- 762 - Dolní Břežany - Jesenice/ Jízdní řád
- 441 - Jílové u Prahy - Jílové u Prahy,Luka pod Medníkem/ Jízdní řád
- 465 - Chocerady - Chocerady,Samechov/ Jízdní řád
- 208 - Depo Hostivař - Obchodní centrum Štěrboholy - Vinice Dolní Počernice/ Jízdní řád
- 155 - Nemocnice Vinohrady - Poliklinika Malešice/ Jízdní řád
- 685 - Strančice - Mnichovice - Zvánovice - Černé Voděrady/ Jízdní řád
- 220 - Černý Most - K Zelenči - Černý Most/ Jízdní řád
- BB2 - Budějovická - Filadelfie - Budějovická/ Jízdní řád
- 326 - Praha,Volha - Jesenice,Belnická/ Jízdní řád
- 341 - Praha,Obchodní náměstí - Jílové u Prahy,náměstí/ Jízdní řád
- 658 - Neratovice - Veliká Ves - Odolena Voda/ Jízdní řád