Linka 51
Mírová – Severní Terasa – Divadlo – Krásné Březno – Skalka
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. 51 trolejbus (Aktualizováno)
51 trolejbus ה má 22 stanic odjíždí z Ústí N.L., Skalka a končí v Ústí N.L., Mírová.
Vyberte 51 trolejbus stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ústí N.L., Mírová (22 zastávek)
Ústí N.L., Skalka
Ústí N.L., Ryjická
Ústí N.L., Od Květ
Ústí N.L., Opletalova
Ústí N.L., Svádovský Přívoz
Ústí N.L., Karolíny Světlé
Ústí N.L., Krásné Březno
Ústí N.L., Pivovar
Ústí N.L., Jungmannova
Ústí N.L., Vojanova Zoo
Ústí N.L., Přístav
Ústí N.L., Mírové Náměstí
Ústí N.L., Revoluční
Ústí N.L., Divadlo
Ústí N.L., Hraničář
Ústí N.L., Hilarova
Ústí N.L., Bělehradská
Ústí N.L., Sociální Péče
Ústí N.L., Severní Terasa
Ústí N.L., Gagarinova
Ústí N.L., Větrná
Ústí N.L., Mírová
51 Často kladené dotazy
V kolik začne 51 trolejbus fungovat?
Služby na 51 trolejbus začínají v 04:35 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 51 trolejbus fungovat?
Služby na 51 trolejbus končí v 22:17 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 51 trolejbus?
Kdy přijde linka Mírová – Severní Terasa – Divadlo – Krásné Březno – Skalka Trolejbus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Mírová – Severní Terasa – Divadlo – Krásné Březno – Skalka Trolejbus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 51 trolejbus stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 51. trolejbus stanice.
51 trolejbus Jízdní řád
51 trolejbus linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:35 - 22:23
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:35 - 22:23 | 15 - 30 |
út | 04:35 - 22:23 | 15 - 30 |
st | 04:35 - 22:23 | 15 - 30 |
čt | 04:35 - 22:23 | 15 - 30 |
pá | 04:35 - 22:23 | 15 - 30 |
so | 04:47 - 22:17 | 20 - 30 |
ne | 04:47 - 22:17 | 20 - 30 |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. trolejbus
Zobrazit všechny aktualizace na 51 (od Ústí N.L., Skalka), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních trolejbus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 51 v reálném čase. (Ústí N.L., Mírová) a sledujte, jak se trolejbus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s..
Jízdné za linku 51 trolejbus
Ceny Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. 51 (Ústí N.L., Mírová) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s..
51 (Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.)
První zastávka 51 trolejbus cesty je Ústí N.L., Skalka a poslední zastávka je Ústí N.L., Mírová. 51 (Ústí N.L., Mírová) je v provozu během každý den.
Další informace: 51 má 22 stanic a celková doba cesty je zhruba 34 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. navrhované cesty, trolejbus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 51 trolejbus stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a trolejbus jízdní řád pro 51 trolejbus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 51 sledovač Trolejbus v reálném čase
Sledujte linku 51 (Ústí N.L., Mírová) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 51 trolejbus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. trolejbus a nikdy nezmeškejte svůj trolejbus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. a jakýkoli trolejbus, včetně linky 51, v Praha
51 - Alternativní cíle
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. linky v Praha
- 61 - Staré Předlice – Globus – Divadlo – Malátova – Severní Terasa/ Jízdní řád
- 62 - Divadlo – Kamenný Vrch – Karla IV./ Jízdní řád
- 55 - Mírová – Hornická – Divadlo – Výstupní – Žežická/ Jízdní řád
- 46 - NOČNÍ PROVOZ: Všebořice – Beethovenova – Divadlo – Výstupní – Krásné Březno – Pod Vyhlídkou/ Jízdní řád
- 60 - Mírová – Masarykova nemocnice – Vinařská – Divadlo – Mírové náměstí – Kamenný Vrch – Karla IV./ Jízdní řád
- 54 - Všebořice – Beethovenova – Divadlo – Malátova – Stříbrníky – Dobětice točna/ Jízdní řád
- 87 - Mírová – Severní Terasa – Hornická – Divadlo – Mírové náměstí – Malátova – Stříbrníky – Dobětice točna
- 88 - (Severní Terasa) – Mírová – Elba – Hornická – Divadlo – Mírové náměstí – Výstupní – (Žežická) – Krásné Březno – Pod Vyhlídkou/ Jízdní řád
- 58 - Klíše lázně – Divadlo – Jungmannova – Krásné Březno – OD Květ – Skalka/ Jízdní řád
- 72 - Staré Předlice – (Předlická) – Nové Předlice – (Globus) – Západní nádraží – Divadlo – Malátova – Mírová – Severní Terasa/ Jízdní řád
- 71 - Vozovna DP – Klíše lázně – Divadlo – Krásné Březno – OD Květ – Skalka/ Jízdní řád
- 56 - Všebořice – Beethovenova – Divadlo – Výstupní – Krásné Březno – Pod Vyhlídkou/ Jízdní řád
- 80 - Mírová – Masarykova nemocnice – Vinařská – Beethovenova – Divadlo – Mírové náměstí – Kamenný Vrch – Karla IV./ Jízdní řád
- 70 - Divadlo – Mírové náměstí – Vojanova – Jungmannova – Krásné Březno – OD Květ – Mojžíř/ Jízdní řád
- 73 - (Koštov konečná) – Václavské nám. – (Metal) – Stará škola – Nová škola – Nové Předlice – Divadlo – Kamenný Vrch – Nové krematorium / Karla IV./ Jízdní řád
- 84 - Všebořice – Beethovenova – Divadlo – Mírové náměstí – Malátova – Stříbrníky – Dobětice točna/ Jízdní řád
- 76 - Všebořice – Beethovenova – Divadlo – Vojanova – Výstupní – Žežická
- 43 - NOČNÍ PROVOZ: Severní Terasa – Mírová – Hornická – Divadlo – Malátova – Stříbrníky – Dobětice točna/ Jízdní řád
- 53 - Severní Terasa – Mírová – Hornická – Divadlo – Malátova – Stříbrníky – Dobětice točna/ Jízdní řád