Linka 513
Sedlčany - Jesenice - Sedlec-Prčice
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 513 autobus (Aktualizováno)
513 autobus (Sedlec-Prčice,Vrchotice,Na Františku) má 7 zastávek odjíždí z Sedlec-Prčice, Nám. a končí v Sedlec-Prčice, Vrchotice, Na Františku.
Vyberte 513 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Sedlec-Prčice,Vrchotice,Na Františku (7 zastávek)
Sedlec-Prčice, Nám.
Sedlec-Prčice, Uhřice
Sedlec-Prčice, Jetřichovice
Sedlec-Prčice, Jetřichovice, Záhoří
Sedlec-Prčice, Rozc.Násilov
Sedlec-Prčice, Vrchotice
Sedlec-Prčice, Vrchotice, Na Františku
513 Často kladené dotazy
V kolik začne 513 autobus fungovat?
Služby na 513 autobus začínají v 06:45 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 513 autobus fungovat?
Služby na 513 autobus končí v 16:00 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 513 autobus?
Kdy přijde linka Sedlčany - Jesenice - Sedlec-Prčice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Sedlčany - Jesenice - Sedlec-Prčice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 513 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 513. autobus zastávka.
513 autobus Jízdní řád
513 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 06:45 - 16:00
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:45 - 16:00 | 167 - 387 |
út | 06:45 - 16:00 | 167 - 387 |
st | 06:45 - 16:00 | 167 - 387 |
čt | 06:45 - 16:00 | 167 - 387 |
pá | 06:45 - 16:00 | 167 - 387 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 513 (od Sedlec-Prčice, Nám.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 513 v reálném čase. (Sedlec-Prčice,Vrchotice,Na Františku) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Jízdné za linku 513 autobus
Ceny ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 513 (Sedlec-Prčice,Vrchotice,Na Františku) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
513 (ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.)
První zastávka 513 autobus cesty je Sedlec-Prčice, Nám. a poslední zastávka je Sedlec-Prčice, Vrchotice, Na Františku. 513 (Sedlec-Prčice,Vrchotice,Na Františku) je v provozu během víkendy.
Další informace: 513 má 7 zastávek a celková doba cesty je zhruba 10 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 513 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 513 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 513 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 513 (Sedlec-Prčice,Vrchotice,Na Františku) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 513 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 513, v Praha
513 - Alternativní cíle
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. linky v Praha
- 766 - Březno - Lhotky - Rabakov/ Jízdní řád
- 486 - Sedlčany - Křepenice - Křečovice/ Jízdní řád
- 719 - Mladá Boleslav - Bítouchov - Zvířetice/ Jízdní řád
- 528 - Hořovice - Broumy/ Jízdní řád
- 504 - Příbram - Sádek - Hluboš/ Jízdní řád
- 439 - Nový Knín - Chotilsko,Živohošť/ Jízdní řád
- 567 - Příbram - Třebsko - Rožmitál pod Třemšínem/ Jízdní řád
- 463 - Mladá Boleslav - Dobrovice - Rožďalovice - Městec Králové/ Jízdní řád
- 643 - Cerhovice - Hořovice - Křešín/ Jízdní řád
- 506 - MHD Příbram 506 Zavržice - Zdaboř - Fialka - II.poliklinika - Aut.nádr. - Koperníkova - Svatá Hora areál/ Jízdní řád
- 764 - Mladá Boleslav - Dobrovice - Mcely/ Jízdní řád
- 394 - Praha,Nové Butovice - Zdice,náměstí/ Jízdní řád
- 717 - Mnichovo Hradiště - Turnov/ Jízdní řád
- 419 - Praha,Sídliště Radotín - Karlík/ Jízdní řád
- 548 - Praskolesy - Hořovice - Zbiroh/ Jízdní řád
- 509 - Trhové Dušníky - Příbram - Láz/ Jízdní řád
- 392 - Praha,Smíchovské nádraží - Příbram,aut.nádr./ Jízdní řád
- 520 - Dobříš - Nečín - Kamýk nad Vltavou/ Jízdní řád
- 551 - Sedlčany - Kamýk nad Vltavou - Krásná Hora nad Vltavou/ Jízdní řád
- 754 - Benešov - Sedlčany - Příbram/ Jízdní řád