Linka 527
Cerhovice,Nám.
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 527 autobus (Aktualizováno)
527 autobus (Cerhovice,Nám.) má 4 zastávek odjíždí z Žebrák, Nám. a končí v Cerhovice, Nám..
Vyberte 527 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Cerhovice,Nám. (4 zastávek)
Žebrák, Nám.
Drozdov
Drozdov, Škola
Cerhovice, Nám.
527 Často kladené dotazy
V kolik začne 527 autobus fungovat?
Služby na 527 autobus začínají v 05:48 dne neděle, sobota.
V kolik přestává 527 autobus fungovat?
Služby na 527 autobus končí v 16:23 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 527 autobus?
Kdy přijde linka Cerhovice,Nám. autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Cerhovice,Nám. autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 527 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 527. autobus zastávka.
527 autobus Jízdní řád
527 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 13:03 - 16:23
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 13:03 - 16:23 | 200 |
út | 13:03 - 16:23 | 200 |
st | 13:03 - 16:23 | 200 |
čt | 13:03 - 16:23 | 200 |
pá | 13:03 - 16:23 | 200 |
so | 05:48 - 19:08 | 142 - 243 |
ne | 05:48 - 19:08 | 142 - 243 |
Provozní upozornění pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 527 (od Žebrák, Nám.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 527 v reálném čase. (Cerhovice,Nám.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Jízdné za linku 527 autobus
Ceny ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 527 (Cerhovice,Nám.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
527 (ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.)
První zastávka 527 autobus cesty je Žebrák, Nám. a poslední zastávka je Cerhovice, Nám.. 527 (Cerhovice,Nám.) je v provozu během každý den.
Další informace: 527 má 4 zastávek a celková doba cesty je zhruba 11 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 527 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 527 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 527 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 527 (Cerhovice,Nám.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 527 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 527, v Praha
527 - Alternativní cíle
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. linky v Praha
- 486 - Sedlčany - Křepenice - Křečovice/ Jízdní řád
- 488 - Příbram - Mirovice - Písek/ Jízdní řád
- 512 - Příbram - Obecnice - Sádek/ Jízdní řád
- 390 - Praha,Smíchovské nádraží - Rabyně,Měřín/ Jízdní řád
- 528 - Hořovice - Broumy/ Jízdní řád
- 432 - Lysá nad Labem - Milovice - Mladá Boleslav/ Jízdní řád
- 643 - Cerhovice - Hořovice - Křešín/ Jízdní řád
- 559 - Sedlčany - Nechvalice - Sedlec-Prčice/ Jízdní řád
- 440 - Štěchovice - Štěchovice,Masečín/ Jízdní řád
- 507 - MHD Příbram 507 Jiráskovy sady - Sázky - Zdaboř - II.poliklinika - Aut.nádr. - Kovohutě - Lhota u Příbramě,točna/ Jízdní řád
- 549 - Sedlčany - Krásná Hora nad Vltavou - Klučenice/ Jízdní řád
- 552 - Sedlčany - Kamýk nad Vltavou/ Jízdní řád
- 636 - Loděnice - Železná - Chyňava/ Jízdní řád
- 418 - Praha,Stodůlky - Jinočany,Logport/ Jízdní řád
- 511 - Příbram - Milín - Březnice/ Jízdní řád
- 513 - Sedlčany - Jesenice - Sedlec-Prčice/ Jízdní řád
- 634 - Hostomice - Skřipel - Lážovice - Všeradice/ Jízdní řád
- 547 - Hořovice - Kařez - Cerhovice/ Jízdní řád
- 500 - Příbram - Krásná Hora nad Vltavou - Petrovice/ Jízdní řád
- 727 - Mnichovo Hradiště - Dolní Krupá - Rokytá - Ralsko,Kuřivody/ Jízdní řád