Linka 533
Kutná Hora - Týnec nad Labem - Chlumec nad Cidlinou
Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.
Jízdní řád a zastávky Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. 533 autobus (Aktualizováno)
533 autobus ה má 10 zastávek odjíždí z Chlumec N.Cidl., Žel.St. a končí v Žiželice, Nám..
Vyberte 533 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Žiželice,Nám. (10 zastávek)
Chlumec N.Cidl., Žel.St.
Chlumec N.Cidl., Sokolovna
Chlumec N.Cidl., Stará Brána
Chlumec N.Cidl., Nemocnice
Olešnice, Obú
Olešnice, Náves
Olešnice, Levín
Žiželice, Loukonosy
Žiželice, Hradišťko II
Žiželice, Nám.
533 Často kladené dotazy
V kolik začne 533 autobus fungovat?
Služby na 533 autobus začínají v 05:30 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 533 autobus fungovat?
Služby na 533 autobus končí v 15:40 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 533 autobus?
Kdy přijde linka Kutná Hora - Týnec nad Labem - Chlumec nad Cidlinou Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kutná Hora - Týnec nad Labem - Chlumec nad Cidlinou Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 533 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 533. autobus zastávka.
533 autobus Jízdní řád
533 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 05:30 - 15:40
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:30 - 15:40 | 120 |
út | 05:30 - 15:40 | 120 |
st | 05:30 - 15:40 | 120 |
čt | 05:30 - 15:40 | 120 |
pá | 05:30 - 15:40 | 120 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.
Zobrazit všechny aktualizace na 533 (od Chlumec N.Cidl., Žel.St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 533 v reálném čase. (Žiželice,Nám.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o..
Jízdné za linku 533 autobus
Ceny Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. 533 (Žiželice,Nám.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o..
533 (Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.)
První zastávka 533 autobus cesty je Chlumec N.Cidl., Žel.St. a poslední zastávka je Žiželice, Nám.. 533 (Žiželice,Nám.) je v provozu během víkendy.
Další informace: 533 má 10 zastávek a celková doba cesty je zhruba 20 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 533 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 533 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 533 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 533 (Žiželice,Nám.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 533 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 533, v Praha
Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. linky v Praha
- 673 - Nymburk - Oskořínek - Křinec/ Jízdní řád
- 897 - Kostomlaty nad Labem - Lysá nad Labem/ Jízdní řád
- 678 - Poděbrady - Cerhenice - Pečky/ Jízdní řád
- 540 - Poděbrady - Úmyslovice - Dymokury - Záhornice/ Jízdní řád
- 675 - Kolín - Cerhenice - Pečky/ Jízdní řád
- 537 - Kolín - Býchory - Jestřabí Lhota/ Jízdní řád
- 706 - Uhlířské Janovice - Zásmuky - Kolín - Žiželice/ Jízdní řád
- 487 - Kolín - Uhlířské Janovice - Kácov - Vlašim/ Jízdní řád
- 674 - Nymburk - Netřebice - Křinec - Rožďalovice/ Jízdní řád
- 493 - Nymburk - Poděbrady/ Jízdní řád
- 661 - Český Brod - Starý Vestec - Lysá n.L./ Jízdní řád
- 398 - Praha,Černý Most - Poděbrady,žel.st./ Jízdní řád
- 676 - Nymburk - Loučeň - Seletice/ Jízdní řád
- 539 - Poděbrady - Křečkov/ Jízdní řád
- 535 - Kolín - Týnec nad Labem - Hlavečník - Kladruby n.L.,Bílé Vchynice/ Jízdní řád
- 536 - Kolín - Býchory - Žiželice/ Jízdní řád
- 423 - Jirny - Úvaly - Škvorec - Doubravčice/ Jízdní řád
- 662 - Čelákovice - Český Brod - Kouřim/ Jízdní řád
- 424 - Kolín - Toušice - Kouřim - Ždánice/ Jízdní řád
- 460 - Bečváry - Zásmuky - Plaňany - Vrbčany/ Jízdní řád