Linka 66
Prievoz, Domkárska
Dopravný podnik Bratislava
Cestovný poriadok a zastávky Dopravný podnik Bratislava 66 autobus (Aktualizované)
66 autobus (Prievoz, Domkárska) 13 zastávky odchádza z Trhovisko a končí Domkárska.
Vyberte si niektorú z položiek 66 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.
Pokyny: Prievoz, Domkárska (13 zastávky)
Trhovisko
Slovanet
Drieňová (X)
Bratislavská Župa (X)
Solivarská (X)
Maximiliána Hella
Dk Ružinov (X)
Nevädzová (X)
Mierová (X)
Krásna (X)
Syslia (X)
Žst Úns (X)
Domkárska
66 FAQ
Kedy začne fungovať 66 autobus?
Služby 66 autobus sa začínajú o 04:54 dňa nedeľa, pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok, sobota.
Kedy prestane služba 66 autobus fungovať?
Služby 66 autobus sa zastavujú o 22:55 nedeľa, pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok, sobota.
Kedy príde 66 autobus?
Kedy prichádza linka Prievoz, Domkárska Autobus? Skontroujte si živé časy príchodu na živé časy príchodu a na zobrazenie celého harmonogramu linky Prievoz, Domkárska Autobus, ktorá je najbližšie k vášmu miestu.
Je niekde 66 autobus zastávka v mojej blízkosti?
Kliknúť sem zobrazí najbližší 66. autobus zastávka.
66 autobus Harmonogram
66 autobus cesta premáva každý deň. Bežné hodiny: 04:54 - 22:55
Deň | Prevádzkové hodiny | Frekvencia (minúty) |
---|---|---|
po | 04:54 - 22:55 | 15 - 20 |
ut | 04:54 - 22:55 | 15 - 20 |
st | 04:54 - 22:55 | 15 - 20 |
št | 04:54 - 22:55 | 15 - 20 |
pi | 04:54 - 22:55 | 15 - 20 |
so | 04:54 - 22:55 | 20 |
ne | 04:54 - 22:55 | 20 |
Upozornenia na služby Dopravný podnik Bratislava autobus
Pozrite si všetky aktualizácie na 66 (zo stanice Trhovisko) vrátane informácií o stave v reálnom čase, meškaní autobus, zmien trás, zmien umiestnení zastávok a akýchkoľvek ďalších zmien služieb. Získajte zobrazenie mapy 66 (Prievoz, Domkárska) v reálnom čase a sledujte autobus, ako sa pohybuje na mape. Stiahnite si aplikáciu pre všetky informácie o Dopravný podnik Bratislava.
Linka 66, cena autobus
Ceny Dopravný podnik Bratislava 66 (Prievoz, Domkárska) sa môžu meniť na základe niekoľkých faktorov. Viac informácií o cene vstupeniek v agentúre Dopravný podnik Bratislava nájdete v aplikácii Moovit alebo na oficiálnej webovej stránke Dopravný podnik Bratislava.
66 (Dopravný podnik Bratislava)
Prvá zastávka trasy 66 autobus je Trhovisko a posledná zastávka je Domkárska. 66 (Prievoz, Domkárska) je funkčný počas každý deň.
Ďalšie informácie: 66 má 13 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 18 minút.
Na ceste? Zistite, prečo viac ako 1.5 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka Dopravný podnik Bratislava navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie 66 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre 66 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.
Sledovač linky 66 Autobus v reálnom čase
Sledujte linku 66 (Prievoz, Domkárska) na živej mape v reálnom čase a sledujte jej polohu, keď sa pohybuje medzi stanicami. Použite Moovit ako sledovač liniek 66 autobus alebo živú aplikáciu na sledovanie Dopravný podnik Bratislava autobus a už nikdy nezmeškáte svoj autobus.
Použite aplikáciu ako plánovač cesty pre Dopravný podnik Bratislava alebo plánovač cesty pre Električka, Autobus, Trolejbus alebo Vlak na plánovanie trasy okolo mesta Bratislava. Plánovač ciest zobrazuje aktualizované údaje pre agentúru Dopravný podnik Bratislava a akýkoľvek autobus vrátane linky 66 v meste Bratislava
66 - Alternatívne Smery
Dopravný podnik Bratislava v Bratislava
- 96 - Letisko / Airport ◄► Petržalka, Prokofievova/ Časový plán
- 94 - Blumentál ◄► Petržalka, Holíčska/ Časový plán
- 35 - Karlova Ves, Kuklovská ◄► Dúbravská cesta/ Časový plán
- 79 - Dolné hony, Čiližská ◄► Lieskovec / Topoľové/ Časový plán
- 58 - Trnávka, Technická ◄► ŽST Nové Mesto/ Časový plán
- 29 - Nové SND ◄► Devínska Nová Ves, Opletalova/ Časový plán
- 191 - Petržalka, Jasovská / ŽST Rusovce ◄► Most SNP/ Časový plán
- 43 - Patrónka ◄► Lesopark / Kačín/ Časový plán
- 123 - Lamač ◄► Dúbravka, Žatevná/ Časový plán
- 59 - Rača, Na pántoch ◄► Petržalka, Antolská/ Časový plán
- 98 - OD Slimák ◄► Petržalka, Jasovská/ Časový plán
- 26 - Dúbravka, Pri kríži ◄► Volkswagen/ Časový plán
- N33 - Hlavná stanica ◄► Dlhé diely, Kuklovská/ Časový plán
- X5 - Karlova Ves ◄► Dúbravka/ Časový plán
- 75 - Krasňany, Kadnárova ◄► Dolné hony, Čiližská/ Časový plán
- 56 - Trnávka, Studená ◄► Rača, Tbiliská; OC Rača/ Časový plán
- N56 - Zlaté piesky ◄► Rača, Hečkova/ Časový plán
- 144 - Kamzík ◄► Koliba/ Časový plán
- 36 - Dúbravka, Žatevná ◄► Záhorská Bystrica/ Časový plán
- 52 - ŽST Vajnory ◄► Rača/ Časový plán