Linka 679
Poděbrady - Velim - Kolín
Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.
Jízdní řád a zastávky Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. 679 autobus (Aktualizováno)
679 autobus ה má 19 zastávek odjíždí z Kolín, Nádraží a končí v Poděbrady, Žel.St..
Vyberte 679 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Poděbrady,Žel.St. (19 zastávek)
Kolín, Nádraží
Kolín, Banka
Kolín, Pošta
Kolín, Lučební
Křečhoř, Kamhajek
Velim, Vítězov
Velim, Škola
Velim, Karlova
Velim, Novoveská
Velim, Žel.St.
Pňov-Předhradí, Klipec
Pňov-Předhradí, Pňov
Sokoleč
Pňov-Předhradí, Předhradí
Oseček
Poděbrady, Kluk
Poděbrady, Kluk, Hřbitov
Poděbrady, Riegrovo Nám.
Poděbrady, Žel.St.
679 Často kladené dotazy
V kolik začne 679 autobus fungovat?
Služby na 679 autobus začínají v 04:15 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 679 autobus fungovat?
Služby na 679 autobus končí v 17:55 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 679 autobus?
Kdy přijde linka Poděbrady - Velim - Kolín Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Poděbrady - Velim - Kolín Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 679 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 679. autobus zastávka.
679 autobus Jízdní řád
679 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:15 - 17:55
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:15 - 17:55 | 60 - 185 |
út | 04:15 - 17:55 | 60 - 185 |
st | 04:15 - 17:55 | 60 - 185 |
čt | 04:15 - 17:55 | 60 - 185 |
pá | 04:15 - 17:55 | 60 - 185 |
so | 06:26 - 17:55 | 209 - 240 |
ne | 06:26 - 17:55 | 209 - 240 |
Provozní upozornění pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.
Zobrazit všechny aktualizace na 679 (od Kolín, Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 679 v reálném čase. (Poděbrady,Žel.St.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o..
Jízdné za linku 679 autobus
Ceny Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. 679 (Poděbrady,Žel.St.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o..
679 (Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.)
První zastávka 679 autobus cesty je Kolín, Nádraží a poslední zastávka je Poděbrady, Žel.St.. 679 (Poděbrady,Žel.St.) je v provozu během každý den.
Další informace: 679 má 19 zastávek a celková doba cesty je zhruba 49 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 679 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 679 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 679 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 679 (Poděbrady,Žel.St.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 679 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 679, v Praha
679 - Alternativní cíle
Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. linky v Praha
- 897 - Kostomlaty nad Labem - Lysá nad Labem/ Jízdní řád
- 430 - Lysá nad Labem - Milovice - Lipník/ Jízdní řád
- 678 - Poděbrady - Cerhenice - Pečky/ Jízdní řád
- 487 - Kolín - Uhlířské Janovice - Kácov - Vlašim/ Jízdní řád
- 460 - Bečváry - Zásmuky - Plaňany - Vrbčany/ Jízdní řád
- 433 - Nymburk - Sadská - Pečky/ Jízdní řád
- 497 - Nymburk - Kostomlaty nad Labem - Milovice/ Jízdní řád
- 675 - Kolín - Cerhenice - Pečky/ Jízdní řád
- 493 - Nymburk - Poděbrady/ Jízdní řád
- 542 - Poděbrady - Dymokury - Rožďalovice/ Jízdní řád
- 540 - Poděbrady - Úmyslovice - Dymokury - Záhornice/ Jízdní řád
- 598 - Poděbrady - Opočnice - Městec Králové - Kněžice/ Jízdní řád
- 702 - Kolín - Nebovidy - Červené Pečky/ Jízdní řád
- 707 - Kolín - Nové Dvory - Svatý Mikuláš - Kolín/ Jízdní řád
- 676 - Nymburk - Loučeň - Seletice/ Jízdní řád
- 538 - Městec Králové - Křinec/ Jízdní řád
- 662 - Čelákovice - Český Brod - Kouřim/ Jízdní řád
- 536 - Kolín - Býchory - Žiželice/ Jízdní řád
- 794 - Vlašim - Javorník - Zbizuby,Vranice - Chabeřice,Holšice/ Jízdní řád