Linka 68
Šumavská
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 68 autobus (Aktualizováno)
68 autobus ה má 16 zastávek odjíždí z Myslivna a končí v Šumavská.
Vyberte 68 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Šumavská (16 zastávek)
Myslivna
Šárka
Antonína Procházky
Anthropos
Pisárky
Květná
Pavlíkova
Vaňkovo Náměstí
Lerchova
Náměstí Míru
Kounicovy Koleje
Tábor
Klusáčkova
Charvatská
Kartouzská
Šumavská
68 Často kladené dotazy
V kolik začne 68 autobus fungovat?
Služby na 68 autobus začínají v 05:17 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 68 autobus fungovat?
Služby na 68 autobus končí v 22:29 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 68 autobus?
Kdy přijde linka Šumavská Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Šumavská Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 68 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 68. autobus zastávka.
68 autobus Jízdní řád
68 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:17 - 22:29
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:17 - 22:29 | 5 - 27 |
út | 05:17 - 22:29 | 5 - 27 |
st | 05:17 - 22:29 | 5 - 27 |
čt | 05:17 - 22:29 | 5 - 27 |
pá | 05:17 - 22:29 | 5 - 27 |
so | 07:29 - 22:29 | 8 - 32 |
ne | 07:29 - 22:29 | 8 - 32 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 68 (od Myslivna), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 68 v reálném čase. (Šumavská) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 68 autobus
Ceny IDS JMK 68 (Šumavská) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
68 (IDS JMK)
První zastávka 68 autobus cesty je Myslivna a poslední zastávka je Šumavská. 68 (Šumavská) je v provozu během každý den.
Další informace: 68 má 16 zastávek a celková doba cesty je zhruba 12 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 68 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 68 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 68 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 68 (Šumavská) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 68 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 68, v Brno
68 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 556 - Podivín, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 520 - Vranovice, žel.st. - Židlochovice, aut. st./ Jízdní řád
- 571 - Valtice, aut. st. - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 644 - Kojátky, Šardičky - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 57 - Vranov, smyčka - Pálavské náměstí/ Jízdní řád
- 570 - Mikulov, železniční stanice - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 671 - Kyjov, nemocnice - Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 522 - Hustopeče, autobusové nádraží - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 276 - Letovice, u školy - Kunštát, Hluboké u Kunštátu/ Jízdní řád
- 743 - Vyškov, Autobusové nádraží - Vyškov, Poliklinika/ Jízdní řád
- 221 - Blansko, Okružní - Blansko, Písečná, penzion/ Jízdní řád
- 402 - Veverské Knínice, horní konec - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 903 - Hodonín, železniční stanice - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 440 - Moravský Krumlov, průmyslová zóna - Moravský Krumlov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 78 - Modřice, Olympia - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 265 - Boskovice, 17. listopadu - Sebranice, ALPS/ Jízdní řád
- 655 - Ždánice - Čejč, náměstí/ Jízdní řád
- 911 - Hodonín, autobusové nádraží - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- N96 - Starý Lískovec, smyčka - Mariánské údolí/ Jízdní řád
- 224 - Blansko, aut. st. - Blansko, Hořice/ Jízdní řád