Linka 688
Mníšek pod Brdy - Nový Knín
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 688 autobus (Aktualizováno)
688 autobus ה má 12 zastávek odjíždí z Mníšek P.Brdy, Náměstí a končí v Nový Knín.
Vyberte 688 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Nový Knín (12 zastávek)
Mníšek P.Brdy, Náměstí
Mníšek P.Brdy, Pražská
Nová Ves P.Pleší
Nová Ves P.Pleší, Rozcestí K Nemocnici
Nová Ves P.Pleší, Nemocnice
Nová Ves P.Pleší, Rozcestí K Nemocnici
Nová Ves P.Pleší
Malá Hraštice
Malá Hraštice, Velká Hraštice
Nový Knín, Sokolovna
Nový Knín, Elko
Nový Knín
688 Často kladené dotazy
V kolik začne 688 autobus fungovat?
Služby na 688 autobus začínají v 00:07 dne úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 688 autobus fungovat?
Služby na 688 autobus končí v 16:37 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 688 autobus?
Kdy přijde linka Mníšek pod Brdy - Nový Knín Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Mníšek pod Brdy - Nový Knín Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 688 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 688. autobus zastávka.
688 autobus Jízdní řád
688 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 00:07 - 20:07
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:00 - 20:07 | - |
út | 00:07 - 20:07 | - |
st | 00:07 - 20:07 | - |
čt | 00:07 - 20:07 | - |
pá | 00:07 - 20:07 | - |
so | 00:07 - 16:37 | - |
ne | 09:07 - 16:37 | 210 - 240 |
Provozní upozornění pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 688 (od Mníšek P.Brdy, Náměstí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 688 v reálném čase. (Nový Knín) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Jízdné za linku 688 autobus
Ceny ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 688 (Nový Knín) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
688 (ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.)
První zastávka 688 autobus cesty je Mníšek P.Brdy, Náměstí a poslední zastávka je Nový Knín. 688 (Nový Knín) je v provozu během každý den.
Další informace: 688 má 12 zastávek a celková doba cesty je zhruba 33 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 688 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 688 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 688 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 688 (Nový Knín) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 688 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 688, v Praha
688 - Alternativní cíle
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. linky v Praha
- 763 - Mladá Boleslav - Dobrovice - Dobrovice,Chloumek/ Jízdní řád
- 503 - MHD Příbram 503 Svatá Hora - Milínská - Zdaboř - Drkolnov - Březové Hory - Aut.nádr. - Svatá Hora/ Jízdní řád
- 313 - Praha,Nádraží Radotín - Černošice,Žel.zast./ Jízdní řád
- 718 - Mnichovo Hradiště - Dolní Bousov - Sobotka/ Jízdní řád
- 548 - Praskolesy - Hořovice - Zbiroh/ Jízdní řád
- 636 - Loděnice - Železná - Chyňava/ Jízdní řád
- 551 - Sedlčany - Kamýk nad Vltavou - Krásná Hora nad Vltavou/ Jízdní řád
- 501 - MHD Příbram 501 Šachetní - Milínská - Jiráskovy sady - Dubno,učiliště - Bytíz,věznice/ Jízdní řád
- 480 - Příbram - Solenice - Milevsko/ Jízdní řád
- 631 - Nižbor - Beroun - Suchomasty - Všeradice/ Jízdní řád
- 545 - Hořovice - Zaječov - Strašice/ Jízdní řád
- 767 - Mladá Boleslav - Kropáčova Vrutice - Dolní Slivno/ Jízdní řád
- 523 - Plzeň - Spálené Poříčí - Rožmitál pod Třemšínem/ Jízdní řád
- 384 - Praha,Zličín - Hořovice,nám.B.Němcové/ Jízdní řád
- 512 - Příbram - Obecnice - Sádek/ Jízdní řád
- 526 - Zdice - Bzová/ Jízdní řád
- 641 - Beroun - Zdice - Hořovice/ Jízdní řád
- 502 - MHD Příbram 502 Brod,obec - Zdaboř - II. poliklinika - Svatá Hora/ Jízdní řád
- 496 - Březnice - Bělčice - Blatná/ Jízdní řád