Linka 744
Vyškov, Dědice, Kasárna
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 744 autobus (Aktualizováno)
744 autobus ה má 15 zastávek odjíždí z Vyškov, Fritzmeier a končí v Vyškov, Dědice, Kasárna.
Vyberte 744 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Vyškov, Dědice, Kasárna (15 zastávek)
Vyškov, Fritzmeier
Vyškov, Tovární
Vyškov, Remagg
Vyškov, Sochorova
Vyškov, Na Vyhlídce
Vyškov, Hybešova
Vyškov, Tyršova
Vyškov, Palánek
Vyškov, U Podchodu
Vyškov, Dělnický Dům
Vyškov, Rostex
Vyškov, Hotel Dukla
Vyškov, Dědice, U Hřbitova
Vyškov, Dědice, Nám. Svobody
Vyškov, Dědice, Kasárna
744 Často kladené dotazy
V kolik začne 744 autobus fungovat?
Služby na 744 autobus začínají v 05:14 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 744 autobus fungovat?
Služby na 744 autobus končí v 15:50 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 744 autobus?
Kdy přijde linka Vyškov, Dědice, Kasárna Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Vyškov, Dědice, Kasárna Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 744 autobus společnosti IDS JMK na Den práce / Prvního máje and Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 744 autobus na Den práce / Prvního máje and Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 744 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 744. autobus zastávka.
744 autobus Jízdní řád
744 autobus cesta je v provozu pondělí, úterý, čtvrtek, pátek. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 05:14 - 15:50
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:14 - 15:50 | 16 |
út | 05:14 - 15:50 | 16 |
st | Nefunguje | Nefunguje |
čt | 05:14 - 15:50 | 16 |
pá | 05:14 - 15:50 | 16 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 744 (od Vyškov, Fritzmeier), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 744 v reálném čase. (Vyškov, Dědice, Kasárna) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 744 autobus
Ceny IDS JMK 744 (Vyškov, Dědice, Kasárna) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
744 (IDS JMK)
První zastávka 744 autobus cesty je Vyškov, Fritzmeier a poslední zastávka je Vyškov, Dědice, Kasárna. 744 (Vyškov, Dědice, Kasárna) je v provozu během pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
Další informace: 744 má 15 zastávek a celková doba cesty je zhruba 20 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 744 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 744 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 744 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 744 (Vyškov, Dědice, Kasárna) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 744 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 744, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 47 - Hlavní nádraží - Staré Černovice/ Jízdní řád
- XR54 - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží - Hlavní nádraží
- 817 - Znojmo, autobusové nádraží - Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel/ Jízdní řád
- N94 - Modřice, smyčka - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice/ Jízdní řád
- 302 - Kuřim, Prefa - Zoologická zahrada/ Jízdní řád
- 156 - Bučovice, aut. st. - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- N97 - Líšeň, hřbitov - Jírovcova/ Jízdní řád
- XS8 - Hodonice - Znojmo, autobusové nádraží
- 277 - Kořenec, hor.zast. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 335 - Tišnov, železniční stanice - Nedvědice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 643 - Bučovice, u školy - Brankovice, škola/ Jízdní řád
- 431 - Ivančice, Hrubšice - Ivančice, škola/ Jízdní řád
- 585 - Valtice, aut. st. - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- N89 - U Luhu - Prace, točna/ Jízdní řád
- 432 - Znojmo, autobusové nádraží - Ivančice, náměstí/ Jízdní řád
- 501 - Ústřední hřbitov - Ořechov, Jeřábkova/ Jízdní řád
- 290 - Jevíčko, nám. - Cetkovice/ Jízdní řád
- 806 - Znojmo, Cínová hora, točna - Znojmo, Vančurova DPS/ Jízdní řád
- 333 - Tišnov, železniční stanice - Osiky, točna/ Jízdní řád
- 262 - Kořenec, točna - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád