Linka 793
Vlašim - Radošovice - Divišov - Ostředek
ČSAD Benešov s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ČSAD Benešov s.r.o. 793 autobus (Aktualizováno)
793 autobus ה má 15 zastávek odjíždí z Vlašim, Žel.St. a končí v Ostředek.
Přehled jízdního řádu 793 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 06:00. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte 793 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ostředek (15 zastávek)
Vlašim, Žel.St.
Vlašim, Rest.U Kozla
Vlašim, Politických Vězňů
Vlašim, Zš Sídliště
Radošovice
Bílkovice, Mlýn
Bílkovice
Slověnice
Slověnice, Raketárna
Divišov, Koupaliště
Divišov, Nám.
Divišov, Benešovská
Divišov, Rozc.Křešice
Ostředek, Třemošnice
Ostředek
793 Často kladené dotazy
V kolik začne 793 autobus fungovat?
Služby na 793 autobus začínají v 06:00 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 793 autobus fungovat?
Služby na 793 autobus končí v 06:00 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 793 autobus?
Kdy přijde linka Vlašim - Radošovice - Divišov - Ostředek Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Vlašim - Radošovice - Divišov - Ostředek Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 793 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 793. autobus zastávka.
793 autobus Jízdní řád
793 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 06:00
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:00 | Jediný odjezd |
út | 06:00 | Jediný odjezd |
st | 06:00 | Jediný odjezd |
čt | 06:00 | Jediný odjezd |
pá | 06:00 | Jediný odjezd |
so | 15:32 | Jediný odjezd |
ne | 15:32 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro ČSAD Benešov s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 793 (od Vlašim, Žel.St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 793 v reálném čase. (Ostředek) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ČSAD Benešov s.r.o..
Jízdné za linku 793 autobus
Ceny ČSAD Benešov s.r.o. 793 (Ostředek) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ČSAD Benešov s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ČSAD Benešov s.r.o..
793 (ČSAD Benešov s.r.o.)
První zastávka 793 autobus cesty je Vlašim, Žel.St. a poslední zastávka je Ostředek. 793 (Ostředek) je v provozu během každý den.
Další informace: 793 má 15 zastávek a celková doba cesty je zhruba 35 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ČSAD Benešov s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 793 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 793 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 793 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 793 (Ostředek) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 793 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ČSAD Benešov s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ČSAD Benešov s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ČSAD Benešov s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 793, v Praha
793 - Alternativní cíle
ČSAD Benešov s.r.o. linky v Praha
- 790 - Vlašim - Libež - Divišov/ Jízdní řád
- ŠKOLNÍ 3 - Školní Říčany Š3 Jažlovice - MŠ Zahrádka - Komenského nám. - ZŠ U Říčanského lesa/ Jízdní řád
- 854 - Vlašim - Načeradec - Lukavec - Pacov/ Jízdní řád
- 550 - Votice - Vlašim/ Jízdní řád
- MHD 1 - MHD Říčany 1 ŽLUTÁ Strašín - Olivovna - Nádraží - OÁZA/ Jízdní řád
- MHD 1 - Městská doprava Vlašim/ Jízdní řád
- 841 - Benešov - Načeradec,Zdiměřice/ Jízdní řád
- 799 - Vlašim - Chotýšany - Struhařov - Benešov/ Jízdní řád
- 848 - Vlašim - Pravonín - Načeradec/ Jízdní řád
- 796 - Benešov - Soběhrdy - Čerčany - Pyšely/ Jízdní řád
- 337 - Praha,Budějovická - Benešov,Terminál/ Jízdní řád
- 847 - Čechtice - Čechtice,Staré Práchňany - Čáslavsko/ Jízdní řád
- MHD 6 - MHD Benešov ČERVENÁ Terminál - Konopiště, informační centrum/ Jízdní řád
- 840 - Vlašim - Vlašim,Nesperská Lhota/ Jízdní řád
- 566 - Vojkov - Votice/ Jízdní řád
- 485 - Týnec nad Sázavou - Netvořice - Rabyně,Měřín/ Jízdní řád
- MHD 2 - MHD Benešov ZELENÁ MŠ Úsměv - Terminál - Černoleská - Mariánovice/ Jízdní řád
- 553 - Benešov - Jankov,Odlochovice/ Jízdní řád
- 755 - Benešov - Neveklov - Rabyně,Měřín/ Jízdní řád